Yargılamayın anal ilişki yaşadım hamilemiyim korkuyorum ?

• Konbuyu başlatan Dertliii
  • Başlangıç tarihi
D

Dertliii

Forum Okuru
Yargılamayın anal ilişki yaşadım hamilemiyim korkuyorum ?
Merhaba öncelikle beni yargılamadan yardım edicek olanlar varsa çok mutlu olurum birdaha tövbe ettim yaptığım şeyin günahının farkındayım ve pişmanlıktan ölücem korkularım var e niye yaptın o zaman diyebilirsiniz ama gerçekten şartları bilmiyorsunuz neyse konuya geliyim ben anal ilişki yaşadım erkek arkadaşımla içime boşalma oldu ama yatay pozisyondaydım sonrasında çıkartmam bile üç dk falan aldı hiçbir belirti yoktu ama on gün sonra test yaptım negatif çıktı ama şimdi regl beş gün gecikti çok stres yaptım acaba bundan olabilir mi bir de kasıklarımda inanılmaz bir agrı vardı memelerimde de büyüme var çok korkuyorum regl stresten mi gecikmiştir sizce böyle hamile kalabilir miyim bulaşma vs olmuş mudur bir de bir kez yaptım bu lanet şeyi bir daha asla yapmayacağım tövbe ettim sizce bi hastalık kapmış mıyımdır cevap verip yardım ederseniz çok mutlu olurum

Yargılayacak bir şey yok hayatım. Senin hayatın. Yapmazsan iyiydi ama yenik düştün nefsine diyelim. Şimdi bi tanem sitemizde anal ilişki ile hamile kalırmıyım başlıklı bir çok konu var sitede araştırma yapar isen görürsün. Bu tür bir durumda öne giriş ve boşalım olmadığı sürece hamile kalamazsın. Adetim neden gecikti tabiki stres adeti geciktiren en büyük etken hayatım.

Memelerim büyüdü diyorsun adette de memelerde büyüme oluyolr biliyorsun. Bu tür bir durumda hamile kalma ihtimalin yok bitanem.

Bu konuyu incele başka soruların olur ise yaz hayatım.

Geri