Yarma buğday süt yapar mı nasıl tüketmek gerekir?

B

Brvn dzgn

Forum Okuru
Yarma buğday süt yapar mı nasıl tüketmek gerekir?

Yarma süt yapar mı melek kadınlar kulübü yarma buğday süt yapar mı forum'da.​

Arkadaşlar ben yeni doğum yaptım sütüm biraz az geliyor neden bilmiyorum ama çok uyuyamıyorum galiba bebeğime kendim bakıyorum çünkü. Yarma süt yapar mı ne düşünüyorsunuz bu konuda sütünü artırmak için neler yapabilirim neler yiyebilirim fikirlerinizi bekliyorum özellikle tecrübeli annelerden?

Merhabalar
Emzirirken kalori kaybı değil kalori kazanmalısınız bebeğinizin gelişimi için yararlı besinler yemelisiniz. Sütünüz azsa demek ki hem az uyuyor hem az su tüketiyorsunuz hem de gerekli kaloriyi besini almıyorsunuz demektir. Emzirirken yiyeceğiniz besinleri sizler için bir liste yapmak istiyorum bu arada yarma süt yapar mı? Yarma doğrudan etkili olmasa da yararlı bir besin olduğu için bebeğinize faydalı gelecektir. Ama dolaylı olarak da süt artırmaya yardımcı olur.

"Süt artıran besinler"​

• Karabuğday buğday ya da yarma
  • Ispanak pazı dereotu
  • Bulgur
  • Bol su tüketmek
  • Yoğurt süt ürünleri
  • Yumurta
  • Balık ton balığı somon özellikle
  • Rezene
  • Balkabağı
Bol bol dinlenip bol bol su içip yararlı besinler yemelisiniz bebeğinizin gelişimi için kalori kısıtlamasına gitmeyin. Tabii ki yararlı besinler yerken çok gaz yapmayan besinler tüketmeye de gayret edin. Dilerseniz aşağıdaki linkten "denenmiş anne sütünü artıran bitkiler" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri