Yaşıyor ve Uzaktaysam Bilki Seni Hiç Unutmamışımdır

dead_girl

Yeni Üye
Üye
Yaşıyor ve Uzaktaysam Bilki Seni Hiç Unutmamışımdır
Ölüm degilse bizi ayıran ,yazık olmuş;hata yapmışsızdır ayrı olmakla.senden yada benden ne fark ederki.Şeytana uymuş yakmışız aşkı….Adımı söylemezdin bana seslenirken.Aşk derdin ”aşkım ”derdin.Her aşk dediginde,benikendinden daha çok aşık ederdin.Buluştugumuz anları hatırlıyorumda;güller açardı gönlümde sen gelince, sen görmesende.Üç_beş saat bile ayrılsak yapraklarım dökülürdü sen gidersen…..Yanyana iki yıldızdık adeta;en parlak en güzel olanıda bendim sana göre.Gökyüzündeki tek yıldızın idim.Fırtınalarda saklanıp korundugun liman dım ben.Ömrünün sonuna kadar beni sevecegine;kalbini kalbime kelepçeleyip ,anahtarını denizlere attıgını söylerdin….Benim için kıyamet sen gittigin gündür.Ruhumda sakladıgım en degerli hazinem sensin .sonsuza kadar saklıyabilecegim.Yoklugunda sen ;nasıl olursun biliyormusun ?Seni mutlu,çok mutlu görürdüm.Çünkü hep öyle ol istiyorum.Her şeyin en güzeli senin olsun.Aynı şeyi isteme sen benden..Yerine koyamamki kimseleri;ben kimseyi,ama kimseyi senin kadar sevmedim.Sen bana ”aşk ”dedin,kirletememki…..Bazı şarkılar vardı birlikte sevdigimiz.En güzelide”kavuşursak biteriz biz”onu her duydugunda beni hatırla ve gülümse lütfen .Benmi!..ben hiç unutmayacagım ki.Denize attıgın anahtarı biri bulupta bizi çözsün diye.Dahada iyisini yaptım;seni kalbime yazdım.her atışında hatırlıyayım diye…..YAşıyor ama uzakta isem bilki seni hiç unutmamışımdır.Ölüm degilse bizi ayıran, hata yapmışız demektir.Eger ölümse bu ayrılıgın nedeni;bensem önce giden bu alemden.Kederlenme ;benden istedigin gibi,kendine sahip çık ne olur beni üzmiyeceksen .Bensem ;geride kalan.Zaten hep göreceksin.Ben kimseyi ama kimseyiseni sevdigim gibi sevmedim.Sen bana ”AŞK”dedin onu kirletemem ki…..Küs olduk,ayrı düştük duramadık ki.Savaşları sevemedik barış olduk biz.Hüzünlendik dilden kaçan bazen iki lafla.Sevişmelere sebep ettik ayrılıkları….Niyet ettik ,söz verdik aşkımıza.Biz hiç imrenmedik ki başkalarının sevdasına.Neysek o olduk,öyle kaldık aynı inançl****imsenin öyküsünden kopya çekmedik….Ne acıdan,ne kayıptan;korkmadık ki biz hiç..Ne kavgalar atlatıkta yılmadık birgün..Üstüne gittik sevdanın yenilmedik ki!.Kimsenin duygusundan çalmadık biz.Ne kimsenin oyununu bozduk ,ne dünyanın uyumunu…..

Kimsenin duygusundan çalmadık biz.Ne kimsenin oyununu bozduk ,ne dünyanın uyumunu…..

çok hoş ...

Geri