Yatak odamda giyinme odası için fikirlerinize ihtiyacım var

T

Tuccee11

Forum Okuru
Yatak odamda giyinme odası için fikirlerinize ihtiyacım var

Yatak odası giyinme odası melek kadınlar kulübü yatak odası giyinme odası fiyatları forumda.​

Kızlar yatak odamın içine bir giyinme odası dizayn etmek istiyorum ama sizlerin de fikirlerine ihtiyacım var. Yatak odam çok geniş o yüzden böyle değerlendirmeyi düşünüyorum acaba nasıl yapabilirim. Aynı zamanda yatak odamda yer alan gardırop küçük geliyor açıkçası eşim ve bana ait olan ikiye bölebilecegim giyinme odası daha mantıklı geliyor. Yatak odası giyinme odası konusunda fikirleri bekliyorum.

Merhabalar
İnsan yaşadığı alanın değişikliğini istiyor değil mi yaşadığımız alanı güzelleştirmek biraz dizayn vermek hepimizin hakkı. Yatak odası için aslında küçük gardırobunuz varsa ve yatak odamız büyük bir alana sahipse giyinme odasını mantıklı düşünmüşsünüz. Yatak odası giyinme odası dizayn örnekleri sunmak isterim size fikir vermesi açısından. Yatak odasının içerisinde yer alacak giyinme odası için yatak odasını dekorasyonuna da uygun seçenekler düşünmelisiniz. Böylece yatak odanızda uyum yakalamış olursunuz. Dilerseniz yatak odası giyinme odası için özel marangozlar ile görüşebilir kendi aklınızdaki giyim odasını dizayn ettirebilirsiniz. Örneğin benim yatak odam geniş olmakla birlikte küçük bir o da daha bulunmakta eğer bu tip bir yatak odasına sahipseniz o küçük kalanı bir giyinme odasına çevirebilirsiniz. Aşağıya sizin için farklı giyim modası örnekleri soruyorum.

images (4).jpeg

images (5).jpeg

yatak-odasi-ve-giyinme.png

images (6).jpeg

Aşağıda size fikir verebilecek bir link bırakıyorum ''giyinme odanız varsa bu önerilere göz atın meleklerim."

Geri