Yatak Odasında Cibinlik Modelleri

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
Yatak Odasında Cibinlik Modelleri
cibinlik modelleri yatak odası cibinlik modelleri cibindirik cıbınlık modellerı yapımı
Öncelerden sineklerden ve böceklerden korunmak için kullanılan cibinlikler şimdi odada aksesuar olarak kullanılıyor..Dekorasyonun önemli sembolleri arasındadır.Değişik renklerde ve şık modelleriyle yatak odanızı şık bir hale getiriyor.
cibinlik modelleri pembe.jpg
farklı bir cibinlik örneği.jpg
farkli-cibinlikler-3d9.jpg
krem cibinlik örnekleri.jpg
modern farklı cibinlik modeli.jpg
modern-cibinlikler-2d2.jpg
Yatak odası cibinlik modeli.jpg
yeni-cibinlikler-164.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında dediğin gibi özellikle yaz aylarındaki ortaya çıkan sineklere karşı cibinlik bir açıdan hem görsel hemde koruma açısından iyi olur ama ben ne yalan diyeyim şimdiye kadar cibinlik içinde hiç yatmadım düşünüyorumda acaba yatabilirmiyim uyuyabilirmiyim diye yoksa gayet şık görünümdeler canım emeğine sağlık:)

Aaa küçükken ben çok severdim cibinlik içinde uyumayı :D:D O günlerimi hatırladım ya :))) Bir yaz tatilinde, köye babaneme gitmiştim. Hava o kadar sıcaktı ki, damda yatıyorlardı ve cibinlik açtılar. Cibinlik içinde ilk yatışım olduğu için çok heyecan yaptım, evcilik oynuyormuşuz gibi hissettim. Benim çok hoşuma gitmişti "çadırda mı uyuyacaz, bu bizim evimiz mi oldu, ayy oda gibi" diye ard arda gelen sorularımla, cibinlik içinde ki babannemi ve kuzenlerimi bir süre uyutmadım:D:D Daha sonrada cibinliği iki de bir açıp, etrafıma bakıp bakıp kafamı geri içeri soktum. Dedim ya eğlenceli geldi hahaha En sonunda babannem gece susayan olur diye cibinlik içine su dolu bir sürahi ve plastik bir bardak almıştı. İşte o plastik bardağı cibinliği ikide bir açıyorum içeri sinek girdi diye kafama atmış babannem hahaha Ne güzel günlerdi ya :)

Bu güzel paylaşımınla o günleri hatırladım, tşkler tatlım :)

Geri