Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?
Merhabalar benim sizlere bir sorum olacak, benim patronum yaklaşık olarak 2 yıllık sigortalı göstermedi beni ve bu yıl başında beni sigortalı göstereceğine dair söz verdi. Ona inanmaktan başka yapacaım da hiç birşey yok. Çünkü iş bulamıyorum. Eğer patronum beni sigortalı olarak gösterir ise benim patronumun beni ne kadar prim gün sayısı ve ücreti üzerinden isgortalı olarak gösterildiğini nasıl öğrenebilirim bu mümkün mü ?

İnan Kaya.

Merhabalar İnan Bey, siz ve sizin durumunuzda olan binlerce işçinin olduğunu söylemek istiyoruz. Tabiki bu durumda kendinize göre haklı sebeplerden dolayı işten de çıkmamak, işsiz kalmamak adına şikayette bulunmuyorsunuz. Kesinlikle bu tür işyerlerinde siz ve sizin durumunuzda olanların davranışları, bu patronlara biraz daha güç veriyor. Lütfen kendinizi ezdirmeyin. İspat edebiliyor iseniz kesinlikle şikayette bulunun.

Sorduğunuz soruya istinaden daha önce ssk-sorgulama.org sitemizde açmış olduğumuz, Ssk Gün Sorgulam ve Dökümanı isimli konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu konu üzerinden nasıl işlem yapabileceğiniz detaylı olarak anlatılıyor. Bu konu size yardımcı olmaz ise lüten TC İLE SORGULAMA sitemizdeki, SSK SORGULAMA konumuza bakınız.

Geri