Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Rica ederim afiyet olsun bugün menümde yoğurtlu makarna etli patatesli havuçlu kereviz eşim içinde pilav olacak. Bol yeşillikli salatasız da olmaz. Allah bereket versin.

Bugün yemek menümde lahmacun var bol acılı yanında salata ayran olacak . Allah evimizden soframızdan bereketini eksik etmesin. Olmayana da versin inşallah.

Ben hala kararsızım.
Öğle arasında eşimle yazıştık. Ne pişireyim dedim,bilmiyorum dedi
Şu mu,bu mu yoksa şu mu dedim,ı ıhh dedi.:hıh:
Sinirlendim
Makarna yapıp geçicem galiba

Son düzenleme:
İlk defa bugün ne pişirsem diye kara kara düşünüyorum . Aklıma bir şey gelmiyor. Aslında canım yemek yapmakta yemekte istemiyor. Biraz karıştırayım topiği belki yemek pişirme konusunda fikir edinirim

Bol domatesli sebzeli bulgur pilavı yapıcam yanınada salata . Az bir şey etli patates yemeğimde var . Allaha şüküler olsun.

Bu gün iftarda etli nohut, bulgur pilavı,salata, turşu ve kadayıf vardı. Allah sofralarımızı bereketlendirsin. Fakir fukaranın sofrasını da donatsın inşallah.

En çokta ben yazıyorum buraya Bugün menüde %100 gezen tavuk lapalaşmış bir pilav bamya ve sövüş vardır. Pilav tam bir fiyasyokdu Oldum olası zor tuttururum kıvamı. Neyse verene hamd olsun Allah olmayanlara da nasip etsin inşallahh