Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler
yengeç burcu 2009 yengeç 2009 aşk burcu aşk hayatı

Adaletsizlik ve merhametsizlik çıktı. sanırım biri baya sizi üzmüş. ama hakkını alacaksınız üzülemeyin
Bazı arkadaşlıklarınızda iki yüzlü insanlar var. bunlarıda tanıyacaksınız.
Bekarlarda evlilik yolu çıktı.
Kargaşa ve belirsizlik hanede sıkıntı yaratabilir.

Yengeç Burcu;
Bu nazik ve alıngan meleğimiz 2008 de kafasını meşgul eden kuruntularından umarım 2009 da tamami ile kurtulur.
Annenize olan düşkünlüğünüz çok belli yengeç meleği. Ama bu kadar evhamlı olmayan. Yaşadıklarınız normal değil ama zamanı gelince olabilecek şeyler..
Lütfen geçmişteki izlerden kurtulun. Tamam kolay değil ama inanın 2009 bu kadar kendinizi her şeye meşgul edip üzdüğünüze değmediğinizi göreceksiniz.
2009 Bir kopukluk yaşamanız olası. Bunu akıllıca atlatmakta sizin elinizde. Gereksiz inatlar geri dönüşü olmayan hatalar yaptırabilirsize.
Güzel kelimeleriniz insanları etkiliyor. Bunu eşinizde yada birlikte olduğunuz insan üzerinde iyice deneyin. Unutmayın tatlı dil yılanı bile deliğinde çıkarır.
Tutumlu olduğunuz her dönem paranız boşa gitmeyecek.. siz akıllı bir meleksiniz. Yok deseniz bile parasız olmak istemez ve dipte köşede bişeyler saklarsınız..
Acılara karşıda en dayanıklı bir burçsun ama bu limitini doldurursa kendinde fazlasıyla zarar görürsün.
Yeni bir iş sevincide yaşamanız olası..
2009 içgüdülerinizde kuvvetli. Düşündüklerinizi güzelse gerçekleştirmeye bakın 2009 en güzel fırsat olabilir.
Çocuklara karşıda bi hassasiyetiniz var, yoksa bir bebek sevincimi olcak:) onlarla öyle huzur buluyorsunuzki.
2009 evde tadilat tamirat işleri olacak.
Yengeç ‘in Sözleri; canım, yok,evet:)
Not;
Yengeç Burucu Perisi; MELUSİNA Mitolojide, Melusina, gerçek aşkı getiren Ondine, yani deniz kızlarının perisidir

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar;
  • Kalpleri acıyla dolu olanlara yardım edeceksiniz
  • Çocukları çok seveceksiniz
  • Sihirli ve yaratıcı bir dünyanız olacak
  • Çok güçlü sezgilere sahip olacaksınız
2009 Da tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileği ile
meleklermekani.com astroloji uzmanı handanca

Son düzenleme:
Cevap: Yengeç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

emeğine sağlık handancam kulağa hoş geliyo çoğu :laugh:

Canıııım inşallah hayat bu iyimser fal kadar merhametli davranır biz yengeçlere!Yoksa bu bunalımımdan çıkamıcam valla!Çok teşekkürler yinede biraz moral oldu bana.Emeğine sağlık tatlım.

bugün cnm çok sıkılıyordu tekrardan okudum ve bana çok moral verdi...umarım herşey istediğim gibi olur

ağzına sağlık handancam canım bal damlamış ağzından biz yengeçlerde topladık bakalım inşallah gerisi o balı yemeğe kaldı emeğine sağlık

bi yengec olarak saol handanca tam beni yazmışın ben hep canım derim bunu ilk defa sende okudum cok mutlu oldum eline saglık

handan abla cok güzel yorumlamıssın hayran kalıyorum aradan 1 sene geçmesine rağmen :) gecmise dönüp baktıgımda bana uyan seylerin yazılı oldugunu gördüm emeğine sağlık..

Geri