Yengesinden çekenler lütfen yardım edin

Semanurknr3321

Yeni Üye
Üye
Yengesinden çekenler lütfen yardım edin
Benim abimin karısı yengem altinlarimizi çaldı.Meğer şöyle bisey varmış bunların gelinin ailesi büyücü çıktı.Annem altin çaldı diye bisey demedi sustu.Bizde abimin üstünde büyü olduğunu düşünüyoruz.Abim bize karşı hoşgörülü bir insandı.Ama bugün bize patladı.Abim sınırından kapının camını kirdi. Bu namusuz şerefsiz yengemde annemle babamın ayrılmasını istiyor.Bende bu durumda kız tarafını rezil etmek istiyorum abimin üstünde büyü olduğunu en kolay yoldan nasıl kanitlayabilirim.Ben halayim ve 2tane yeğenim var biri 5yasinda biri de 1yasinda ben yegenlerimdende ayrilamam.Abimin üstünde büyü olduğunu nasıl kanitlayabiljrim.Bana bir yol gosterin.............

ama zaten abinizde büyü varsa o buna kesinlikle inanmayacaktır ki sonuçta gözleri perdelidir şu an ve siz ne yaparsanız yapın aksine size düşman olacaktır ne kadar fesat bir yengeniz varmış valla allah bildiği gibi yapsın

maalesef aynı dert diyebileceğim olay bizdede var bizdeki olay öyle altın olayı değilde abimiz bizden çok uzak duruyor varsa yoksa eşinin ailesi bazen aylarca aynı şehirde görüşmediğimiz oluyor karısının gözünün içine bakıyor yani karısı ne derse o oluyor gezme, deniz piknik yemek kısacası herşey karısının akrabaları ile oluyor oysa biz dört kardeşiz ama bizim tarafa doğru düzğün uğramıyor bile haliyle çok üzülüyoruz oysa hiçbirşeylerine karışmıyoruz ama karısı hep kendi tarafında olsun istiyor

ama zaten abinizde büyü varsa o buna kesinlikle inanmayacaktır ki sonuçta gözleri perdelidir şu an ve siz ne yaparsanız yapın aksine size düşman olacaktır ne kadar fesat bir yengeniz varmış valla allah bildiği gibi yapsın

Başlarda n...z yengem iyi davrandı bize ama şimdi kullanıyor.Benim abim bu yüzden annemi dövdü ve kimse anneme inanmadi.Hep onların ailesi ve abimin oturduğu ev kirada bilene değil babam aldı,abim rahat otursun kapıya kiracı gelmesin diye aldı.Yengemde abim şu anda tapuyu babamdan almaya çalışıyorlar.
Annemi abim 1.defa dövdü diye benim için affetti ama 2.olayda affedilecek gibi deģil.Ama arada yeğenleri var. Bende 11yasindayim ve buraya basvurdum

Ah canım benim yaaa henüz ne kadar küçüksün ama kendinden büyük dertlerle uğraşıyorsun abinin annesini dövmesi gibi durum kesinlikle affedilecek bir olay değil boşuna dememişler "cennet anaların ayağı altındadır" diye... Allah öncelikle yar ve yardımcınız olsun yengen gerçekten de kötü niyetli biri ve abin de onun etkisi altın da kalıyor bazı insanlar diğer insanları etkileme konusun da gerçekten çok başarılı kişiler abin de etkilenmeye çok meğilli biri olduğu için yengenin tüm söylediklerinden etkileniyor anladığım kadarı ile ve onun dediklerini yapıyor resmen gözü kör olmuş en kısa zaman da umarım bu yanlışından geri döner ve helallik almak için annenin gönlünü alır annen affetse de Allah affeder mi işte onu bilemem..

Hocaya Gidicen Cinci Hocalar Yardımcı Olur.Fakat Büyücülerle Ugraşılmaması Lazım Egerki Anlattığınız Gibi İse Durum O Kişinin Nasıl Acı Çekerek Öleçegini Bizzat Göreceksiniz.Bu İşler Tehlikeli Onlar Büyü Yaptı Diye Kesinlikle Sizde Yapma Gibi Bir Teşvike Girmeyin Agır Bedelleri Var.Egerki Size Büyü Yapıldıysa Büyü Yapanların Ölümünü Göreceksiniz.

Geri