Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Yeni Bilinmeyen Mesajlar Kısa
Bilinmeyen Mesajlar
Bilinmeyen Mesajlar Kısa

Misafirimiz istemiş, bizde misafirperverliğimizi gözterip bilinmeyen mesajları sizlerle de paylaşmak istedik Melek'ler. Hoş bu mesajları burada yayınladıktan sonra bilinmedikleri kalmıyor ama :D:D İğrenç bir espirimi oldu olsun banane yaa :A

490054da978970563c.jpg

- Yeniden başlamak seninle yaşlanmak istiyorum bebeğim.

- Gel yanıma usulca yaklaş bana sevgini anlat bana gözlerime bakarak seni seviyorum de...

- Tanıştığımız günü anımsıyorumda kalbim yerinde durmuyordu şimdi ismini andıkça gözyaşlarım durmuyor.

- Yaşanmayan mutlulukları yaşıyorum seninle bilinmeyen maceraları görüyorum seninle duyulmamış sözleri duyuyorum ve seni seviyorum.

- Ayrılmaz ellerimiz küsmez kalbimiz bitmez sevgimiz biz seninle sevgiliyiz.

- Seni mavi okyanusun derinliklerinde buldum, şimdi bulduğum okyanusta kayboluyorum.

- Uykusuz gecelerimin sabahısın, bütün güzelliklerin adısın, sen benim kara sevdamsın.

- Kör oldum aşkınla hayatı göremiyorum birtanem seninle yaşamaya alıştım sakın gitme yanımdan.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek..

- Beni seveni severim bana dert getireni silerim.

- Mutlu olmak için mutlu edecek birini bulmak lazım.

- Yalan mutluluklar içinde gerçek sevgiyi bulursun umarım.

- Canım sevgilim hayattaki tek gerçeğim sensin benim tek dilberim al bu kalp bu beden senin.

- Bu dünyada kalıcı olacak aşkımız örnek olacak sevgimiz etrafımıza yeterki tut ellerimi bırakma.

- Sana olan sevgim seninle birlikte devam edecek, sen gidersen sevgimde gidecek.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri