Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Canim bak o stresi iyi bilirim benimde iki negatif asilamam vardi ki doktor beni.denek.olarak kullanmis :( guvensizlik korku daha ne.duygular olir tarifsiz sana onerim aklini verecek bisiler bul ben sacmalamistim orgu ordum patik dusun yani :D sonra puzzle.alip yapacaktim vazgectim ardindan kitap okumaya basladim ve dua etmeye dua edince hemen edip baska ise bakiyordum bebe dusunmeyeyim diye ve kesinlikle en degerli sey doktoruna guvenmen ben guvendim icim rahat basladim tedaviye sana bunlari tavsiye edebilirim ;) Allah yardimcin olsun insallahh ..

allah razı olsun.inşallah başarabilirim en azından uğraşıcam:)

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inan gözlerim doldu....bende artık düşünmüyor değilim.bende 2.yi yaptırdım.dondurulmuşla.şimdi sonuç bekliyorum olmazsa giderim diye düşünüyorum..toplamda 6000 tutmuş sanırım.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın...

Slm aleykum hanimlar, bende tüpbebek arefesindeyim. Bugün 4 gündür hap ilac aliyorum ( östrogen). O bitince bi igneye basliycam ve transfer gününe kadar üç cesit igne alicam her gün...

Beyaz melek senin için çok cok sevindim ve cok duygulandm.
Herseyi yapmissin madden manen herseyi...
Ben de cok isterim o kadar hatim yapmayi yaptirmayi ama malesef o kadar cevrem yok.

Sonra kendi yaptiklarina gelince, çok ilgimi cekti. Ananas yemeler, Protein agirlikli yemeler. Yikanmama, serin su ile yikanma gibi bi sürü şey yapmissin. Herseyi anladim da ananas i neden yedin onu yazmamissin.. ?

Canim, çok zaman geçmiş ama, umarim mesajimi okursun... Seninle ozelden veya watshap dan mesajlasmak isterim.

Bunuda aciklamak istiyorum..

Beyaz melek, sen adetin birinci günü dr à gitmissin.

Ben yurdisindayim, uç asilama dan sonra ilk tüpbebek tedavisi yapiyoruz.
Ve adet olmadan bir hafta once ilaç tedavisine badlattirdi dr.
Ön gün boyunca östrogen alicam sabah aksam bir tane.
Sanirim, bende ileri yadimdan dolayi fazla yumurtlama olmuyor, bu yüzden dr bana östrogen verdi.

Bide bunu eklemek istiyorum ki, dort gün oldu östrogen e badliyali. Ve bilmiyorum ki bu yüzden mi dir ?
Hem hep uyumak istiyorum, hemde hep tatli çekiyo canim..
Östrogen yüzünden olabilir mi bu ?
Bi fikriniz var mi ?

Geri