Yeni EVlendim hamilemiyim nasıl anlayabilirim

Duygu turann

Yeni Üye
Üye
Yeni EVlendim hamilemiyim nasıl anlayabilirim
Mrb öncelikle hayırlı ramazanlar benim bi sorum olcakti 06.05.2017 de evlendik evlenmeden bi hafta önce adetim bitmistı ama düğünden 1 hafta sonra başta lekenme olarak 3 veya 4 gün kanamam geldi kanamam bittinde test ve kan tahlili yaptk ne gatif çıktı son bı kaç gündür migdem bulama akıntım normalden sık gelmeye başladı başım da çok ağrıyo bi de size sormak istedim acaba hamilemiyim?

öncelikle mutluluklar dileriz sorunuza gelince kan tahlilinde zaten hamileliğin kesin olarak olup olmadığı çıktığı için negatif sonuç diyoruz şu an hamilelik yok görünüyor ama önümüzde ki aylar da inşallah Allah gönlünüze göre versin diyoruz.

Mrb öncelikle hayırlı ramazanlar benim bi sorum olcakti 06.05.2017 de evlendik evlenmeden bi hafta önce adetim bitmistı ama düğünden 1 hafta sonra başta lekenme olarak 3 veya 4 gün kanamam geldi kanamam bittinde test ve kan tahlili yaptk ne gatif çıktı son bı kaç gündür migdem bulama akıntım normalden sık gelmeye başladı başım da çok ağrıyo bi de size sormak istedim acaba hamilemiyim?

Merhaba, Size de hayırlı Ramazanlar. Evliliğinizde huzur ve mutluluk diliyorum. Şu an yeni evlisiniz mens tarihinizde miktarında değişim olması normaldir.Belirtileri psikolojik yaşamanız muhtemel. Gebelik testleriniz de negatif çıkmış. Bu durum da gebeliğin söz konusu olmadığını vurgulayalım. HCG değeriniz kaç çıkmıştı bunu belirtirmisiniz?

Geri