Yeni Terk Edilme Sözleri Kısa

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Yeni Terk Edilme Sözleri Kısa
Terk edilme Sözleri
Terk Edilme Sözleri Kısa

Dileriz ki hiç kimse terk edilmez ama ne yazık ki hayat her zaman bizlerin dilediği gibi olmuyor bazen kader sillesini de gösteriyor. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda terk edilenler için, yeni terk edilen sözleri paylaşıyoruz.

sozler-53.jpg

Terkettin beni kaderimle başbaşa oturup ağlarım ikimizin şarkısı çaldığında.

Terk edilmiş bir kazazedeyim hayatta ne anılarım teselli eder beni nede umutlarımda yaşattığım aşkımız gelir geri.

Beni yalan bir sevdaya terk ettin sende o yalan sevdanla yalan olursun tek dileğim!

Yalan değil gerçekten sevdim seni hayal değil yaşadıklarımız birer gerçekti, anılara saygın yok terk edişin bitirdi beni.

Git yalanların içinde kaybol terk ettin ya beni beter ol umarım beni terk ettiğin gibi senden terk edilirsin.

Seni özledim sevgi dolu umutlarımı özledim geceleri adını sayıklamayı özledim ama beni terk edişini hiç düşünmedim.

Kalıcı gönlüm bir ümit senden habersiz bekler, belki insafa gelirsin yeniden kader ikimize güler, terk etme sevgimizi ayırma kalplerimizi!

Yolumu çizdim artık sensiz gidiyorum terk edilmişlerin dünyasına, hüzün keder hepsi bende, sen anlamazsın seveni gülüp geçersin eskisi gibi.

Seni ben hayatıma yazdım ama şimdi yoksun hayatımda terk edip gittin beni umutlarımla.

Geri