1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Trend Şezlong Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Yeni Trend Şezlong Modelleri, 2014 şezlong modelleri, yeni sezon şezlonglar
    Yazın simgesi olan şezlong mevsimi açılmış bulunmakta. Şezlong denildiğin de,herkesin aklına ilk gelen yer havuz başı ve deniz kenarıdır. Bu hayalin içinde de , güneşlenirken eliniz de bir kitap mutlaka vardır. Bu sebeple konfor, rahatlık ve görünüm çok önemli. Bahsettiğim şezlonglar, alışagelmiş , plastik ve ahşap olan klasik modeller değil…

Dekorasyon ve tasarım , ucu bucağı olmayan, sınırsız bir alan. Artık , dekoratif, konforlu ve şık bir görünüme büründü.

Yeni trend şezlong modelleri arasın da, ben alışagelmiş modellere pek rastlamadım. Araların da , tasarım harikası olup, en ince ayrıntıya kadar düşünülüp tasarlanmış olanlar var. Ben bu yeni tasarımları çok beğendim, sırf havuz başı , deniz kenarın da kullanılmayacak kadar güzeller.. Bu şezlonglar bahçeli ve havuzlu evler de yaşayanlar için ideal . Bakalım sizler , bu şezlongları görünce ne düşüneceksiniz?.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme: 17 Temmuz 2014
Yeni Trend Şezlong Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Trend Bayan Jean Pantolon Modelleri

Yeni Trend Bayan Jean Pantolon Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni trend bustiyer modelleri de paylaşın

Yeni trend bustiyer modelleri de paylaşın

Kızlar bu yıl bustiyerler çok moda olmuş öyle duydum ben de ezelden beri bustiyerleri çok severim bu yıl da moda olmuşken bir tane de ben alim istedim acaba yılın bustiyer modası nasıl?
  3. Yeni Trend Şapka Modelleri Bakmadan Geçmeyin...

Yeni Trend Şapka Modelleri Bakmadan Geçmeyin...

Yeni Trend Şapkalar Yeni Trend Şapka Modelleri Kadınların birçoğu şapkayı halen yalnızca soğuktan korunmak için takıyor. Ancak, bu sezon şapkalar yalnızca koruyucu bir araç olmaktan fazlasına, şıklığınızı tamamlayan değerli bir aksesuara dönüşüyor. İşte bu sezonun en gözde şapka trendleri… Kürk şapkalar Tahmin ettiğiniz gibi kış sezonunda en gösterişli şapkalar tabii ki...
  4. Sallanan Şezlong Modelleri

Sallanan Şezlong Modelleri

2014 Sallanan Şezlong Modelleri En Modern Şezlong Modelleri Sallanan Şezlong Modelleri Bahçe dekorasyonu özellikle havaların çok ısındığı dönemlerde farklı aksesuar eklemeleri yapma gerekliliği otomatik olarak ortaya çıkmaktadır. Havuz aksesuarları, bahçe mobilyaları, değişik saksı seçenekleri gibi unsurlar bahçe dekorasyonunda yararlanabileceğiniz farklılıklar arasında yer almaktadır....
  5. Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler...

Sayfayı Paylaş