Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar yarın kontrölmz var dr ne dicek çok meraklıyım heyecanlıyımgeçen hafta gttiğimzde 2 hafta sonra alırım demişti bakalm haftaya gel alalm dicek mi??oyy bahsederken bile içim kıpır kıpır heyecanlandm sevgilisyle buluşmaya giden kızlar gibi ben ne zaman buluşcam acaba minik sevgülümle süslenip püslenip öyle gitme planım var ALLAHIM izin verrse.Bi kuaföre gideyim günüm belli olsun da hayırlısyla makyajımı da yaparm ohhh sevgülüm güzel görsün malum yeni nesil bişe beğenmiyo

süperrrrr bi haberrr!!! Allah hayırlısıyla bebeğine kavuşmak nasip etsin bizi habersiz bırakma .... Gözün aydın canım. bizlere de dua et hamilesin artık duaların yukarıya daha hızlı iletilir =)))

Naz canım teşekküler sevincime ortak olduğunuz için bundan sonra her doktor muayene sonrası burdayım merak etmeyin,allahım tez zamanda hayırlı ömürlü sağlıklı analı babalı evlatlar nasip etsin isteyen herkese tüm yüreğimden isterim bunu canım bilesinn

serenatta yaparım bu güzel anne adayına nolmuş yaniii seviyoruz arkadaşımızı herıld yani bende seni öptümm muckkk

Tunacım ya, kırkbir kere maşallah, ne çabuk geçiyor zaman oğlun kızını ne güzel tutuyor Darısı isteyen herkeeeeesin başına. Öpüyorum canım benim
ay canım mrb hg uzun zaman oldu grşmeyeli. nasılsın? amiiiinnn çok şükür ben kavuştum bebeğime darısı tüm isteyenlere. tşk ederiz teyzesi tuna çok seviyor kardeşini ben de öptüm.

slm çitosum çok iyiyiz şükür. 24. günümüze girdik büyüyoruz 2 çocukla günler çabucak geçiyor valla mavişimi ben de göremedm doğumdan sonra. esin arada face e bakıyor onun da geçen erken doğum riski oldu şimdi kont altında iyi şükür. kocaman öptümmmm seni.

ay canım kıyamam ben sana buraya da yüklerim bir ara. ama face adresi alsan fena olmaz kız ordaki grubumuza da bakarsın bu arada resimler yeni değil hastanede çektiklerim falan.

ahh bilmem mi o heyecanı ne güzell hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz yarın.

slm kızlar günaydın hayırlı cumalar olsun inşallahhh hepinize gü<el dilkelleriniz için çoook teşekkür ederimmmm hepinizi çokk seviyorumm şhekercimm Rabbim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhhh yazdıklarını okudum bitanemmm her zaman yanımda olacağını biliyorum canım çok sağol

tuna ablacım bu arada benim hesaplamalarıma göre adetim 4 şubat gibi ama söktürücü kullanacağım için geçde gelebilir ama şuan için 4 şubat listeye eklersen sevinirim öpüyorum hepinizi

valla canım hiç sağı solu belli olmuyor bugün biraz daha iyi gibi. ama benım bulantılar sabah degıl akşamları şiddetleniyor. bulantı var ama en azından bugün kusmadım henuz buna da şükür

İyi iyi aman, sürekli olmasında, işte de ne zor oluyor değil mi, Allah yardımcın olsun, bende geçirdim o günleri seni çok iyi anlıyorum ...

Sevindim güzelim inş, birşeye gerek kalmaksızın kendiliğinden hamile kalıverirsin

ayy çok sevndim canım allah tamamına erdrsin gözünaydın hemen ekliyorum listeye

tatlım arada bebek hareketleri azalabiliyor ee yoruluyo o da annesi endişelenme.

canım işte bunlar da hamişliğin tuzu biberi geçmş olsun zamanla azalacak. [/QUOTE]

ciel ve lavinyam
inş allah sizin de emeklerinizi boşa çıkartmaz ve sizlerden de bu ay güzel haberler alırız
[/QUOTE]

Evet canım akşam çok hareketlilydi, şimdi de yeni durdu sürekli döndü durdu içimde hissediyorum

Facebook

kızlar facebook kullanan varsa senanın resimlerini yükledim isteyen bakabilir.

Ahh ahhh güzel kızını nazarlara getiricen Tunacım, yerim ben o güzelliği maşallahhhhhhhhhhh

Sağol canım güzel dileklerin için, senden ne var ne yok

hayırlı akşamlar kızlar ben öğretmenim 27 yasındayım afyondan katılıyorum yarışmacı arkadaslara başarılar dilerümm

Bizde sana başarılar diliyoruz

Canım benim bakıyorum bakmazmıyım kıymetlime, sende kendine iyi bak, iyilik meleğim benim

günaydınlar melişlerrrrrr bugün nasılsınız bakalım güünüz güzel geçer inşallahhhh

Günaydın lavinya , inşallah güzel bir gün olsun hepimize

Hayırlı cumalar canım sanada