Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar yarın kontrölmz var dr ne dicek çok meraklıyım heyecanlıyım:)geçen hafta gttiğimzde 2 hafta sonra alırım demişti bakalm haftaya gel alalm dicek mi??oyy bahsederken bile içim kıpır kıpır heyecanlandm sevgilisyle buluşmaya giden kızlar gibi hahaha hahaha ben ne zaman buluşcam acaba minik sevgülümle hahaha süslenip püslenip öyle gitme planım var ALLAHIM izin verrse.Bi kuaföre gideyim günüm belli olsun da hayırlısyla makyajımı da yaparm ohhh sevgülüm güzel görsün malum yeni nesil bişe beğenmiyo hahaha hahaha

süperrrrr bi haberrr!!! Allah hayırlısıyla bebeğine kavuşmak nasip etsin bizi habersiz bırakma .... Gözün aydın canım. bizlere de dua et hamilesin artık duaların yukarıya daha hızlı iletilir =)))

Naz canım teşekküler sevincime ortak olduğunuz için bundan sonra her doktor muayene sonrası burdayım merak etmeyin,allahım tez zamanda hayırlı ömürlü sağlıklı analı babalı evlatlar nasip etsin isteyen herkese tüm yüreğimden isterim bunu canım bilesinn:d040:

Cielcim yok cnm küsmedim tamm azıcık takıldm öyle.Ama sende yazdıklarımı oku yaw hahaha hahaha soru olursa biliyorsam cevaplarım cnm söylemesi ayıp bnm kociş dr da bazen kızlara yardımım oluyo dr yamağı olarak hahaha hahaha.
Lavişimmm anamm arkamdan serenatlarda yaparmşşş oyyy çiçeğemmm bnmmm yirim seni ben gel hele şöyle yaklaş yaklaş :kiss: :kiss:
Asimmm balım profiline de yazdm ama burda da söyleyeym.Çok mutlu oldm senn adına RABBİM daha güzel haberler nasip etsn bebek geliyo gibi:)hayırlısıyla kavuşucaksnz meleklerinize her birinz ama stres yooooooooooooooook:)

serenatta yaparım bu güzel anne adayına nolmuş yaniii seviyoruz arkadaşımızı herıld yani :D:D bende seni öptümm muckkk:asskim:

Kızlar ne güzel:) ya bebişlerimiz gelmiş, forumda nerde ise herkes hamile:) Ay çok tuhaf oldum. Allah analı babalı büyütsün canlarım benim. Hamilelere hayırlı doğumlar ve hala hamile olamayanlar, bu forum uğurlu hamile kalmayan kalmıyor, azcık sabır. Hepinizi öpüyorum canlar:)

Tunacım ya, kırkbir kere maşallah, ne çabuk geçiyor zaman:) oğlun kızını ne güzel tutuyor:) Darısı isteyen herkeeeeesin başına. Öpüyorum canım benim
ay canım mrb hg uzun zaman oldu grşmeyeli. nasılsın? amiiiinnn çok şükür ben kavuştum bebeğime darısı tüm isteyenlere. tşk ederiz teyzesi tuna çok seviyor kardeşini:) ben de öptüm.

Merhaba kızlar nasılsınız ?Tunacım bebiş nasıl sen nasılsın?Shekrim oyy sancılar gelmeye başladı demek hadi hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcın olsun tüm hamişlere evlatlarını sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin..Lalem yeğen nasıl iyi bakıyonmu kendine bebeğe sırasıyla artık doğumlar geliyor :D kızlar bu arada mawişim bebek istiyoru hiç göremiyorum esin erkanı diğer arkadaşları nasıllar iyilermi hepinizi çok öpüyorum sağlıcakla kalın:kiss:
slm çitosum çok iyiyiz şükür. 24. günümüze girdik büyüyoruz 2 çocukla günler çabucak geçiyor valla:) mavişimi ben de göremedm doğumdan sonra. esin arada face e bakıyor onun da geçen erken doğum riski oldu şimdi kont altında iyi şükür. kocaman öptümmmm seni.

Ama bnm face'im yok hiç olmayacak da sena meleğimin fotoğraflarından mahrum mu kalıcam şimdi :cry: :cry: eşim face kullanmıyor da kullandırmıyor da valla bekarkende hiç açmadm bilsem açardm hahaha hahaha.Ya çok merak ediyorum yeni fotoları napcas şindiiiii?
ay canım kıyamam ben sana buraya da yüklerim bir ara. ama face adresi alsan fena olmaz kız ordaki grubumuza da bakarsın:) bu arada resimler yeni değil hastanede çektiklerim falan.

Kızlar yarın kontrölmz var dr ne dicek çok meraklıyım heyecanlıyım:)geçen hafta gttiğimzde 2 hafta sonra alırım demişti bakalm haftaya gel alalm dicek mi??oyy bahsederken bile içim kıpır kıpır heyecanlandm sevgilisyle buluşmaya giden kızlar gibi hahaha hahaha ben ne zaman buluşcam acaba minik sevgülümle hahaha süslenip püslenip öyle gitme planım var ALLAHIM izin verrse.Bi kuaföre gideyim günüm belli olsun da hayırlısyla makyajımı da yaparm ohhh sevgülüm güzel görsün malum yeni nesil bişe beğenmiyo hahaha hahaha
ahh bilmem mi o heyecanı ne güzell:) hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz yarın.

slm kızlar günaydın hayırlı cumalar olsun inşallahhh hepinize gü<el dilkelleriniz için çoook teşekkür ederimmmm hepinizi çokk seviyorumm :) şhekercimm Rabbim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhhh yazdıklarını okudum bitanemmm her zaman yanımda olacağını biliyorum canım çok sağol:kiss:

tuna ablacım bu arada benim hesaplamalarıma göre adetim 4 şubat gibi ama söktürücü kullanacağım için geçde gelebilir ama şuan için 4 şubat listeye eklersen sevinirim :) öpüyorum hepinizi :kiss:

valla canım hiç sağı solu belli olmuyor :) bugün biraz daha iyi gibi. ama benım bulantılar sabah degıl akşamları şiddetleniyor. bulantı var ama en azından bugün kusmadım henuz buna da şükür:)

İyi iyi aman, sürekli olmasında, işte de ne zor oluyor değil mi, Allah yardımcın olsun, bende geçirdim o günleri seni çok iyi anlıyorum ...

slm canlarımmmmmmmmmmmm şimdi doktordan geldimmm hemen size yazayım dedim :) kendi doktorum yoktu hormon tahlillerimi bir diğer doktora gösterdim doktor tahlillerim gayet güzel çıktı hiç bir sorun yok hormonlarda dedi folik asit verdi 3 ay boyunca kullanmamı söledi birde adet söktürücü verdi 20 ocaktada ona başlayacağım ve dediki birde çok şaşırtıcı birşey dedi kayıtlarıma baktı ben polikistik over olduğumu sölemiştim ama doktor dediki doktorun polikistik olarak yazmamış dedi yani öle bir bulgu yok dedi ben çok erken yaşta fark ettiğim için birde hiç ara vermediğim için pko gerilemiş oligoovülasyon yani az yumurtlama bunuda 6 aydan sonra klomenle düzenleyiceklermiş :)) bana 6 ay verdi bu altı ay içerisinde kendiliğinden de hamile kalabilirsin dedi 6 ay sonunda da hamile kalamassan eşinle beraber gel spermlerine bakalım onada tahlil yapalım dedi sanada yumurta takibine başlarız dedi ama şu 6 ay dikkat et dedi yaa çok mutluu oldummmm çok sevinidmm Rabbime şükürler olsun korktuğum gibi olmadııı :))

Sevindim güzelim inş, birşeye gerek kalmaksızın kendiliğinden hamile kalıverirsin :)

oh oh hadi bakalım paşan doğuma hazır desene dikkat et kendine canım aeo.

hgdiniz aramıza kızlar inş allah gönlünüze göre versn bebeklerinz gelsn. beklenen adet tarihlerinizi verin listemize ekleyelm.

[=AYPARÇASI;770706]allahım sonunda bende erdim muradımaaa arkadaşlar hamileyimmmmmm allahım isteyen herkese versin herkese yaşatsın bu duyguyu çok mutluyum şükürler olsun allahıma.artık hamile listesinde bende adımı görmek istiyorum arkadaşlar son adet tarihim 29 kasım yarın doktora gitcem ve bakalım nekadarlık bebişim.:deli:
ayy çok sevndim canım allah tamamına erdrsin gözünaydın hemen ekliyorum listeye:)

tatlım arada bebek hareketleri azalabiliyor ee yoruluyo o da annesi endişelenme.

canım işte bunlar da hamişliğin tuzu biberi geçmş olsun zamanla azalacak. [/QUOTE]

ciel ve lavinyam
inş allah sizin de emeklerinizi boşa çıkartmaz ve sizlerden de bu ay güzel haberler alırız:)
[/QUOTE]

Evet canım akşam çok hareketlilydi, şimdi de yeni durdu sürekli döndü durdu içimde hissediyorum :)

Facebook

kızlar facebook kullanan varsa senanın resimlerini yükledim isteyen bakabilir.

Ahh ahhh güzel kızını nazarlara getiricen Tunacım, yerim ben o güzelliği maşallahhhhhhhhhhh :)

Kızlar ne güzel:) ya bebişlerimiz gelmiş, forumda nerde ise herkes hamile:) Ay çok tuhaf oldum. Allah analı babalı büyütsün canlarım benim. Hamilelere hayırlı doğumlar ve hala hamile olamayanlar, bu forum uğurlu hamile kalmayan kalmıyor, azcık sabır. Hepinizi öpüyorum canlar:)

Sağol canım güzel dileklerin için, senden ne var ne yok :)

hayırlı akşamlar kızlar ben öğretmenim 27 yasındayım afyondan katılıyorum yarışmacı arkadaslara başarılar dilerümm:)

Bizde sana başarılar diliyoruz :D

Merhaba kızlar nasılsınız ?Tunacım bebiş nasıl sen nasılsın?Shekrim oyy sancılar gelmeye başladı demek hadi hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcın olsun tüm hamişlere evlatlarını sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin..Lalem yeğen nasıl iyi bakıyonmu kendine bebeğe sırasıyla artık doğumlar geliyor :D kızlar bu arada mawişim bebek istiyoru hiç göremiyorum esin erkanı diğer arkadaşları nasıllar iyilermi hepinizi çok öpüyorum sağlıcakla kalın:kiss:

Canım benim bakıyorum bakmazmıyım kıymetlime, sende kendine iyi bak, iyilik meleğim benim :kiss:

günaydınlar melişlerrrrrr bugün nasılsınız bakalım güünüz güzel geçer inşallahhhh

Günaydın lavinya , inşallah güzel bir gün olsun hepimize :)

slm kızlar günaydın hayırlı cumalar olsun inşallahhh hepinize gü<el dilkelleriniz için çoook teşekkür ederimmmm hepinizi çokk seviyorumm :) şhekercimm Rabbim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhhh yazdıklarını okudum bitanemmm her zaman yanımda olacağını biliyorum canım çok sağol:kiss:

tuna ablacım bu arada benim hesaplamalarıma göre adetim 4 şubat gibi ama söktürücü kullanacağım için geçde gelebilir ama şuan için 4 şubat listeye eklersen sevinirim :) öpüyorum hepinizi :kiss:

Hayırlı cumalar canım sanada :)

Geri