Yerleşme kanaması mı acil yardım edermisiniz

Hayalperest88

Yeni Üye
Üye
Yerleşme kanaması mı acil yardım edermisiniz

YERLEŞME KANAMASI YAŞAYAN KADINLAR Melek Kadınlar Kulübünde

Bu ayın üçünde adet oldum 7 gün sürüyor ama son iki gün lekelenme şeklinde sürüyor. Adetimin altıncı günü ilişkiye girdik yani ayın 8 inde .....
Yumurtlama günlerinide değerlendirdik ve ayın 22 sinde iç çamaşırımda kahverengi leke gördüm o günden beri geliyor leke şeklinde (4 gündür böyleyim)
Ve bu akıntı geldiğinden beri şunu farkettim karnımın alt kısmı sol taraf şişiyor ilk iki gün son taraf tek öyleydi şimdi komple şişmeye başladı ara ara belim ağrıyor sivilce çıktı her yerimde dün gece ateş bastı avuç iclerime kadar bugünde bir sıkıntı var bunalıyorum hani derler ya icim içime sığmıyor bide boğazım ağrıyor, baş ağrısı da var ayrıca gazım var çok fazla bunlar belirtimi bilmiyorum ama akıntı olduğundan beri bunlar var ( normalde adetten 1 gün önce kahverengi akıntı ve gelir ve pembe sonra kırmızı ya döner ama daha adetime çok var....

Sivilcelenme de 2 gün. Öncesinde sadece 2 3 tane çıkar. Ama şimdi bir kocamn sivilce ve küçük küçük alnimda sivilceler çıktı ) hamile olabilir miyim yerleşme kanaması mı bu bilginiz varsa lütfen yardım edin 2 yıldır istiyoruz leke kahverengi parlak yapışkan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım aşağıdaki konudan çok ayrıntılı bilgiler edinebilirsin. Yerleşme kanaması basit bir şey değildir tüm ayrıntıları aşağıdaki konudan yazdık lütfen incele sorun olur ise bizlere yaz

Bura da da tüm hamilelik belirtilerinin neler olduğunu yazmıştık bunuda incele hepsine bak halen sorun var ise kafanda bizlere ulaş konundan hayatım.

Bura da da tüm hamilelik belirtilerinin neler olduğunu yazmıştık bunuda incele hepsine bak halen sorun var ise kafanda bizlere ulaş konundan hayatım.
Size nerden yazacgm bilmiyorum burdan cevap veriyorum umarım görürsünüz ben çok endişeleniyorum hamilelik istiyorm iki yıldır git gel sorun olmadığı halde olmuyor yolladığın şeyi baştan sona okudum hepsi uyuyor sadece gün tutmuyor yerleşme iki gün sürer diyor benimki 4 gündür bitmedi adetime 1 hafta kaldı sökülür de adet olurum diye korkuyorum kanamanın rengi açık pembe ve köyü kahve diyor benim ilk iki gün köyü kahveydi telve gibi tane taneydi pötürlü yani son iki gün dür de açık kahve parlak ve yapışkan yapıda sildikce geliyor test yapsam çıkmayacak erken daha inşallah hameyimdir

Selamlar hayatım emin ol bizler de senin çok istediğin bebeğinin olmasını istiyoruz. Ama iki günü geçen kanamaları bizler regl olarak değerlendiriyoruz hayatım. Yani çok düşük bi ihtimal yerleşme kanaması olması. Bence regl olacaksınız gibi duruyor üzgünüm...

Selamlar hayatım aşağıdaki konudan çok ayrıntılı bilgiler edinebilirsin. Yerleşme kanaması basit bir şey değildir tüm ayrıntıları aşağıdaki konudan yazdık lütfen incele sorun olur ise bizlere yaz

Siz bana çok yardımcı olmustunuz ben hala adet olmadım yeni açtığım konuya bakıp yardımcı olur musunuz lütfen

Cevaplandırdım hayatım sen buraya yazmışsın ama bu yerleşme kanaması değil. Olsa yaptığın hamilelik testlerinde pozikif çıkman gerekiyordu diğer konuna yazdığım cevabı incele lütfen.

Geri