yerleşme kanaması olurmu

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yerleşme kanaması olurmu
23.08.2012 tarhinde 6.gün transferi oldum 9.gün beta hcg yaptırdık değerim 8.11 çıktı. 11 gün kanamam başladı. ilk başta kahverengi ve pürtü pürt idi sonra arkasından adet kanamasına benzer oldu dr aradım ertesi gün 12 gün olması sebebiyle korkma yarın kan verip bakalım dedi kanama içnse ayaklarımı kaldırıp yatmamı söyledi. kanama halen devam ediyordu 12.gün kan verdik değerim 20.01 çıktı dr istediğim değer pek değil ama ilaçlara devam edin denildi ve 2 gün sonra kan vermemi istedi.bu arada yaşım 45 ilk tüp bebek dememdi. şuan kanamalarım halen devam edıyor sanırım crinone jel kullandıgım için pütür gelen kahverengi kanamam ayaga kalınca normal kana dönüşüyor. sizce ben düşükmü yapıyorum kaç gündür adet sanvıları agrı çekerken bugün agrım sancım kalmadı. ama embriyoyu koydukları sag kasıgım halen ilk günkü gibi agrıyıp kasıyor belıme agrı vuruyor bılıyorum şuan içimde bır varlık bır canlı var hıssedebılıyorum. doktor olumsuz vaka gıbı dusunup mudahale etmedı sizce kanamamla degerlerım arasında yukselış normal degılmı derdım nedır sımdıden tsk ederım. hilal ankaradan

Geri