Yerleşme kanamasından şüpheleniyorum ne zaman gebelik testi yapayım

Astalavista

Yeni Üye
Üye
Yerleşme kanamasından şüpheleniyorum ne zaman gebelik testi yapayım
Merhaba. Ben 45* gün önce ilişki yaşadım. Beş gün önce falan hafif bir kanamam oldu yani ilişkiden 40 gün sonra. Adet tarihlerim çok düzensiz. Ben yarın beta HCG yapsam kesin sonuç alır mıyım? Gelen az kanamanın yerleşme kanaması olduğundan şüphe ediyorum. Yardım edin lütfen.

Adet kanının miktarı her ay aynı yoğunlukta olmayabilir. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz. Bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Bugün yarın hcg testi yaparak durumunuz hakkında net bilgi edinebilirsiniz.

Merhablar. Benim 4 gün adetim geçti iki gün önce kan testi yaptım negatif cikti . 4 ncu günüm de ilk başta hafif pembemsi bi akintim olup ardından kahverengi lekelenmem oldu kesildi yine. Merak ediyorum da yerleşme kanaması olabilir mi acaba ?

Merhablar. Benim 4 gün adetim geçti iki gün önce kan testi yaptım negatif cikti . 4 ncu günüm de ilk başta hafif pembemsi bi akintim olup ardından kahverengi lekelenmem oldu kesildi yine. Merak ediyorum da yerleşme kanaması olabilir mi acaba ?
Bi kaç gün daha bekleyip testi tekrarlayın neden olmasın ama her gecikme hamilelik değildir testi yaptırıp bi dr gidin

Geri