Yılbaşında erkek arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünüyorum

F

Ferayeufuk

Forum Okuru
Yılbaşında erkek arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünüyorum

Sevgiliye yılbaşı hediyesi melek kadınlar kulübü sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri forumda.​

Kızlar erkek arkadaşıma yilbasinda hediye almak istiyorum neler alabilirim fikirler vermenizi istiyorum. Sevgiliye yılbaşı hediyesi neler alınabilir? Daha ilk yılımız o yüzden daha bir ozenmek istiyorum bu yılbaşı hediyesine. Erkek arkadaşım futbol maçları izlemeyi çok sever arabalar bir tutkudur onun için böyle bir insan işte şimdi söyleyin neler alayım?

Merhabalar
Yılbaşı yaklaştı hediyeleşmeler de iyi ama bu dolar yüksekliğinde her şeye zam gelmişken iyi hediyeyi düşünüyorsunuz vallahi:). Yılbaşı hediyesi olarak erkek arkadaşınıza alabileceğiniz şeyler erkek arkadaşınızın ilgi alanlarına zevklerine göre şekilleri bilir dediğiniz gibi futbola ve arabalara ilgisi varsa bu konuda yoğunlaşabilirsiniz. Örneğin isme özel bir cüzdan alabilirsiniz ya da sigara kullanıyorsa özel tasarım bir çakmak, araba tutkusu varsa plaka anahtarlık, kişiye özel puzzle seti, kış ortasında şık bir atkı alabilirsiniz. Bakın şu da çok şık bir seçenek klasik araba modelli 3 boyutlu LED lamba harika olur. Dilerseniz daha fazla fikir için "erkek arkadaşa sevgiliye kocaya yılbaşında ne hediye alınır" linki inceleyebilirsiniz.

Geri