Yılbaşında Kime Ne Hediye Almalıyız?

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
kocama ne hediye alabilirim
Yılbaşının en çok sevdiğim yanı hediye almak ve vermek:26:Eşim bana ne olacak sorusunun soru işaretiyle gezer dururum 1 ay boyunca ve ay sonunda yani yılbaşında hiç birşey almaz:(Kaç yılbaşı geçirdik bir hediye bile görmedim.Gerçi yılbaşı nedir ben pek bilmem çünkü eşim sağolsun bizi ya köye götürür yada kendisi bizimle olmaz.:(Bakalım bu yıl başı ne olacak.
Neyse beni boşverin de bu yıl başı siz ne hediye almayı düşünüyorsunuz.Eğer halen alacak birşey bulamadıysanız işte size fikirler...
yilbasi-agaci-8130.jpg

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı..Yeni yılda kime ne hediye almalıyız işte tüm ayrıntılar
Yılbaşının en eğlenceli kısmı hediye seçimidir. Seçiminizin sizi yansıtması önemlidir. Ayrıca, hediye aldığınız kişiyi heyecanlandıracak, şaşırtacak tercihler yapmaya dikkat etmelisiniz. Hediyeyi fiyatıyla değil anlamıyla değerlendirmelisiniz. Bu kuralları göz önünde bulundurursanız işiniz çok kolaylaşır. Sevgilinize ya da eşinize hediye alırken biraz yaratıcı olun. Mesela birlikte çektirdiğiniz fotoğrafı çerçeveletebilirsiniz.
Ya da fotoğraftan özel puzzle yaptırabilirsiniz. Bu tip orijinal hediyelerin anlamı daha büyük olur.

Aile büyüklerine
Aile fertlerine, büyüklere; içinde küçük küçük hediyelerin olduğu yılbaşı paketleri, mumlar ve ev aksesuvarları hediye edebilirsiniz

Çocuklara
Küçüklere Noel Baba oyuncakları, maskotlar, oyuncaklar, büyük ve renkli yılbaşı şekerlemeleri alabilirsiniz.

Erkeklere
Erkekler teknolojik ‘oyuncak’lara, otomobillere meraklıdır; hediyeniz bunlarla ilgili olabilir. Kravat ve kol düğmesi kurtarıcı hediyelerdir.

Kadınlara
Sevgilinizin/eşinizin en sevdiği kurabiye, çikolata ve şekerlemelerle bir yılbaşı sepeti hazırlayıp, içine de romantik bir kart ve kırmızı gül koyarsanız hayatınızdaki kadını çok mutlu edersiniz. Parfüm, daha sıradan ama işlevsel bir hediye olur. Değerli bir şey almak isterseniz,
kadınların mücevher sevdiğini hatırlayın

Geri