Yok Böyle Dans Defne Joy Foster Resimleri

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
Yok Böyle Dans Defne Joy Foster Resimleri
defne joy foster resimleri defne joy foster resim resimleri yok böyle dans defnenin
Ölümü ile herkezi şoke eden ve sarsan Defne Joy Foster'ın ailesine Allah sabır versin,Mekanı cennet olun...
Yarışmanın en sevilenlerinden ve enerji dolu yarışmacısı olan Defne Joy Foster yarışma resimleri ile sizlerle...

defne7-2ca.jpg

defne6-373.jpg

defne5-100.jpg

defne4-152.jpg

356584d49950d99bc8.jpg

defne1-155.jpg

defne-1e4.jpg

356584d4993c90c588.jpg

MEKANIN CENNET OLSUN!!!

İnanılmaz hareketli enerji dolu hiperaktif bir kişiliğe sahipti.Ben Defne'yi ekranlara ilk çıktığı zamandan beri hakkaten çok seven biriyim.Kendime yakın hissettiğim bir karakterdi.Halen inanamıyorum ama ölüm var sonuçta ve kimse bu dünyada baki kalmıcak...

En çokta çocuğu için içim çok yanıyor....Annesini hiç bilmicek anne kokusunu hiç hatırlamıcak ne kendisini ne sesini nede...O artık bu dünyaya annesiz bir şekilde devam edecek Dilerim Defne'nin yavrucağının kaderi bahtı yolu hep açık olur ömrü uzun olur..

hala kendime gelemedim bende cok severdim defneyi enerji dolu bir insan nasıl olurda insan inanmak istemiyor mekanın cennet olsun defne :((

mekanın cennet olsun ablam.bende babamı senle aynı gün kaybettim.bide defne ablamın öldünü duyunca parçaladım kendimi.bu sevenlerin oldukca sen hiç unutulmazsın ablam

Geri