"Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
"Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..
Sus pus olmuş akşamlar!
İçimde ölen biri var!
Tüm hayallerimi ıskaladım..
Gizlemeye çalıştığım duygular ap açık ortada.
Adın bulaştı gözlerime çıkaramadım!
Bastırmıyor hiç bir şarkı sözü acılarımı.
Tüm şiirler lal!
Yoksun ya, yarım kaldım...
Pusulası yok yaşadığım hayatın
Yüzüme hasret çarptı ağladım!
Ne olur gel...
Çıkar düşlerimden intiharları!

Kimsesizligimde boguluyorum...
Yalnızlıgımda..
Senden hicbir sey beklemiyorum,bugune kadar oldugu gibi.. Senden hic yapamayacagin seyler istemedim..Aslinda belkide hicbirşey istemedim,sadece bekledim.. Bu yuzden yanıldım,acılarımı bilirsin gözlerinin önünde yavas yavas öldügümü farkedersin diye..
Yanıldım...
Artık kurdugum hayallerde yetmiyor bana,yaşadıklarım gözlerimin ışıgını söndürdü..
Heryer karanlık,kapkara.. Göremiyorum .. Bana ulasan elleri geri ceviriyorum,beni uyandırmaya calisanlari bu kâbustan reddediyorum.. Cok sey istemiyorum,seni istiyorum.. Bir kac dakika sadece,gözlerine bakayım son kez.. ellerini tutmasamda yüzünü göreyim ,, bu yeter bana.. dedim ya hicbir zaman zor seyler istemedim senden..tek istedigim biraz sevdiydi,belki biraz beni umursaman.. olmadı.. sen yapamadın..
Ses cıkarmadım, dedigin gibi olsun,istedigin gibi olsun dedim..
Mutluydun da zaten fazlasıyla.. Ne yaşadıklarım,ne yaşadıklarımız.. ne başlamamız ( ne bitişimiz ) umrunda bile degildi.. farkındayım.
Ama bu farkındalık gec oldu biraz,,biraz gec ,, biraz zamansız..
Artık birseye yaramaz bunu anlamam, cunku artık ne sen varsın ne hayallerim..
Ne duygularim,hislerim,ne uzuluyorum artık ne seviniyorum.. Çünkü...
Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz..
kaldım..
Şarkılarım , şiirlerim , öykülerimin başrolü sendeydi de , sen rolünü beceremedin sevdigim..
Sen fazla acemiydin benim sevgimi tasiyabilmek icin..
Oysa cok sey beklememistim senden, ben sevecektim sen susacaktın... sonra bir gün sen gidecektin ben bekleyecektim.. Bugune kadar yasadigin asklardan farkliydi degilmi ? bugune kadar oynadigin oyunlardan farklıydı.. Evet sevdigim farkliydi,,kimse seni benim kadar sevmemisti cunku.. Kimse senin icin bu kadar fedakarlikta bulunmamisti cunku.. Aslinda seni suclamiyorum,insanlar kendilerinden farkli olan seylerden hep ..Korkmuslardir.. Benim sevgim hepsinden farkliydi,cunku ben seni digerleri gibi cıkarları ugruna sevmemistim.. Seni benim olman icinde sevmemistim,,sadece ama sadece varligini hissetirmeni istemistim.. Ama benim sevgim sana bir kac numara buyuk geldi ..
Benim sevgimi tasiyabilmen icin, önce biraz yüreginin olmasi lazimdi sevdigim..
Sende ne yurek,ne kalp var..
Sende ne insaf var ne vicdan..
Olan yuregini , kalbini , insafını ve vicdanını.. Tüm varlıgını harcayacaklar birgun,,Elinde patlayan balonlarınla kalbimin lunaparkında sabahlamak isteyeceksin birgun,nasıl olsa seni hep sevmistim ya , senin olmustum ya hep.. seni kimsesiz bırakamam diye düsüneceksin.. Ama cok yanilacaksin sevdigim,cok yanılacaksın.. Beni yalnızlıgın sokagında terk ettigin gibi bende seni terk edecegim..
Sonra sen,
"Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksın..

Susacaksın..

Geri