Yoruldumm

melegimsin

Hamiş Melek
Üye
Yoruldumm
Hayat neden beni kadar uzuyorsun girgir gecip duruyosun offf insanlar nefret edmeye basladim insan gormek istemiyorum artik biktim yaa ben ne zaman rahata kavusacam baska insanlarla yasamak istemiyorum yeterr artik biktim usandim ibsanlarn laflarini haraketlerini cekemz oldum sesimi cikarmak istemiyorum kotu olmakda istemiyorum Allahim sen sabir ver sen sabir ver yarrabim kurtar beni offf kizlar can sıkıntisindan böle bişi yazdim valla kusira bakmayin hic dertsiz baş varmi merak ediyom :kafa:

Merhaba...
Dertsiz insan yoktur, kesinlikle her insanın kendine göre bir ya da bir kaç derdi vardır. Kimi maddi dert çeker, kimi manevi. Hayat bir sınav ve dertlerde bu sınavın bir parçası. Rab bizlere bu sınavdan layıkı ile çıkmamızı nasip eylesin. Hoş bir dert bitmeden diğeri başlar ama dertleri veren Allah'a binlerce kez şükürler olsun...

Rab yardımcın olsun tatlım...

amin canim Allahim cumle kullarinin yardimcisi olsun benmde yardimcim olsun .. ddedigin gibi dertin biri bittiyo otekisi basliyoo valla bazen insan bulundugu yerden cok uzaklara gitmek istiyo sesiz sakin yanliz kalabilicegi bir liman ariyo hayat insani cok yoruyor bazen insan patlaycak gibi oluyorr ama biliyorumki ofkem bana kalcak elimden geldigince sabir ve sukunet icinde olmaya calisiyorum icimde bagirmak cagirmak geliyoor stresimi atmak icin eminimki iyi gelcek :) Allahim yardimcimiz olsn ..Rabbim sabirlar versin

Geri