yorumlariniz lazim melekler

mavi_ay

Yeni Üye
Üye
yorumlariniz lazim melekler
arkadaslar müsadenizle araniza yeni katildim , derdime cagre ararken rastladim buraya
sevgilimden ayrilali 1-2 sene oluyor , son zamanlarda ama tekrar görüsmeye basladik , normal iki arkadas gibi görüsüyorduk , herseyi zamana birakmamizi istedii , son bir haftadir msnde hic görüsmedik ben pek giremiyordum ama o msn aciyodu , son 2-3 gündür msnde yok , mesaj attim cevap alamiyorum , askere gidecegini söylemisti , fakat gitmeden önce konusuruz saniyordum
simdi mesaj attim cevap alamaynca bende gurur yaptim birdaha atmadim mesaj veya cagri , ne yapabilirim sizce , gurur yaptim fazla ilgi göstermicem diye , ama gittimi gitmedimi diye de meraktan catliyorum

çok üzerine düşme aramasını bekle..sen üzerine düşeni yapıp mesajını atmışsın mutlaka görmüştür..yok ben çok merak ediyorum dersen sadece bi kere ara açarsa söylersin merak etiim gittinmi falan die..açmassa da bi daha arama sorma derim ben..

bence arama..gittiysede. deger verseydi arardı gitmediysede neden aramıyor bence boşver ü
stüne gitme...aramak isterse numaranı biliyor dimi...

bencede arama erklerinin üstüne ne kadar düşersen o kadar kacarlarr... ve seni önemseseydi arardı .. hee bu arada hoş geldinn...

öncelikle hosgeldin...1-2 sene olmus diyorsun ayrılalı bak yine biseyler olmus aranızda belki bunun devamı gelebilir.eğer 2nizddede aynı aşk ve sevgi varsa yne eskiye dönebilirsiniz..aramadıysada ben arayacağını düsünüyorm simdilk o arayp sorana kadar sen bisey yapma

Geri