İyi

Merhaba
Öncelikle Allah sabır versin.
Taşıyıcı annelik düşündünüz mü araştırınız, mi
Amin çok teşekkür ederim araştırdım maalesef çok maliyetli çok istiyorum ancak dini hassasiyetim de yüksek. Korkuyorum açıkçası Günlerim çok karanlık geçiyor 7 ay oldu git gide derinleşiyor acısı. Evdeki bebek arabası bebek eşyalarını bile çıkaramadım içim büyük bir acı ile yanıyor

Arkadaşlar herkese merhaba. 6 buçuk aydan selamlar herkese :) beniö bücürler büyüyor çok şükür ama bu ara hastalar malesef kızımla 12 g0n hastanede kaldık yeni taburcu olduk tam da iyileşmedi açıkçası. Günler nasıl geçiyor anlamıyorum sabahtan gece 2 ye kadar hep bi koşturma.. Aşırı zorlanıyorum kendime asla vakit ayıramıyorum. Düşünün 2 aydır kuaföre gidip te kaş kaldıramadım o kadar. Ama çok şükür Rabbime binlerce şükür.

Donasyonla his farklı oluyor mu diyen arkadaşlar, vallahi şöyle diyim donasyon olmadan asla çocuk doğuramazdım malesef hani olsaydı da onu farklı severmiydim bilmiyorum ama ikizlerime duyduğum sevgi, bağlılık vs bi tık üstğ var mıdır. Onu da bilmiyorum. Kızımın gözlerine baktıkça içim eriyor gözlerim doluyor her defasında binlerce teşekkür ediyorum Rabbime. Oğlumun gülüşünü duydukça kalbim titriyor hani şöyle. Ben daha önce kimseyi böyle sevmedim.. Sabahtam akşama onların köleliğini yapıyorum besle alt temizle, oyna kıyafetlerini temizle, topla vs bilirsiniz işte. Ama zoruma gitmiyor büyük büyük zevkle oynayarak yapıyorum ki ben rb işini sevmem. Hiç. Bu yorgunlukta bife şebekleri güldürmek için şekilden şekile giriyorum..

Demem o ki tarifsiz bi duygu karnınızda taşıyorsunız emziriyorsunuz ilk gülüşlerine ağlayışlarıma vs şahit oluyorsunuz sizinle huzur bulan size aşkla bakan bi çift göz..... Başlarım yumurtasıma spermine diyip bidaha basıyorsunuz bağrınıza.....

Rabbim kimseyi evlat hasreti ile evşat acı ile sınamasın. İsteyen tüm kullara nasip olsun.

Amin çok teşekkür ederim araştırdım maalesef çok maliyetli çok istiyorum ancak dini hassasiyetim de yüksek. Korkuyorum açıkçası Günlerim çok karanlık geçiyor 7 ay oldu git gide derinleşiyor acısı. Evdeki bebek arabası bebek eşyalarını bile çıkaramadım içim büyük bir acı ile yanıyor
Merhaba arkadaşım uzun süredir girmiyor dum yeni fark ettim Allah yardımcın olsun. Çok zor dutum çok bende yaşadım 19 hayat dusukle bebeğimi kaybettim yaşamayan anlamaz. Taşıyıcı annelik konusunda ben de çok korkuyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Hamiş Melek mi ? Oturur ağlarım şimdi :18:
Benim hikayem aslında spontan hamileliklerim de yaşadığım düşükler ile başladı. Artık tüp bebek ve NGS ile tanışma vaktiydi. Maalesef giden hiç bir embriyom transfere uygun bulunmadı. Teşhis belli ileri yaş ve yumurta kalitesi.
Ben Kiev ' e gittim ama bir çok arkadaşım Kıbrıs 'da tedavi gördü ve çoğu hamile yada doğum yaptı. Donasyon konusunda sadece yaşadıklarımı anlatabilirim klinik konusunda tavsiye vermem doğru olmaz diye düşünüyorum. Mazallah yanlış anlaşılmaktan çok korkarım.
Bu arada 14. haftamdayım ve sanırım bir oğlum olacak ohyandan
Merhaba kıbrısdamı , nerde yaptırdın

Bana gün verdiler 8inde eşim sperm vermeye gidicek 13 de ben transfere gidicem çok heyecanlıyım sanki 1 adım kadar yakın hemde ulaşamayacak kadar uzak hissediyorum evlat sahibi olmaya yaşadıklarım durumum beni 'cok zor kızım senin anne olman karnında o tekmeleri hissetmek falan sana çok uzak 'diyor bir yanımda kendi yumurtam olmadığı ve sağlıklı birinin olduğu için bir adım kaldı attın mı kavuşursun evladına diyor anlayacagin karmaşık duygular
Merhaba inşallah iyi sonuçlar almissimizdir hangi merkezde işlem yaptırdınız acaba? Bende arastirmadayim suanda. Desteğinizi rica ederim

Merhaba inşallah iyi sonuçlar almissimizdir hangi merkezde işlem yaptırdınız acaba? Bende arastirmadayim suanda. Desteğinizi rica ederim
Merhabalar, öncelikle tüm Anne olmak için emek sarfeden , düşünen ve kucağında kokusunu içine çeken tüm Kadınlara selamlar…
Siteyi çok aktif kullanamıyorum zira 1 yaşında Kızım ile zamanı unuttum diyebilirim
Darısı herkeslere olsun , vakit-i zamanında …
5 Yıldır çalmadığım kapı, operasyon, vaatler vs kalmamıştı…Taaa ki bir önceki forumda spontan gezinirken Sevgili @Zaza74 e rastlayana kadar…
Sayesinde ve diğer arkadaşları da takip edip okuyup Ukrayna ya tedavi için gittim ödemeler testler vs yapıldı ….Savaş başladı maalesef …
Yine referanslar alıp Kıbrıs ı denedim ( birkaç başarısız denemem olmuştu başka merkezde)
Hamileydim artık ….ta ki doğurana kadar inanamadım…
Beklentiler ve acabalar gittikten sonra Geçirdiğim tüm problemli süreçte kafam ilk defa kaygılardan uzak , pozitif ve hep umudumu taze tuttuğum için yavrumu kucaklayabildim .
Çok zor biliyorum maddi manevi defalarca fedakarlık yapmak …Sonucu paha biçilmez ama
Merak eden olursa Kızım babasının fotokopisi,ve asla aklıma başka birşey gelmiyor.Bana çok düşkün ve ilk kelimesi Anne oldu Genelde Baba derler ya minikler
Hepinize bu meşakkatli yolda sabır ve kolaylıklar diliyorum
Sevgiler
Ps : @Zaza74 iyi ki rastladım sana…Allah muradını versin

Geri