Yumurtlama döneminde akıntı nasıl olur ?

esra12345_

Üye
Üye
Yumurtlama döneminde akıntı nasıl olur ?

Yumurtlama döneminde akıntı nasıl olur ? Melek Kadınlar Kulübü Forum'da

Merhaba, son adetim 25 subatta baslamisti. 5 gun kadar falan surdu ilk 3 gun yogun sonra azaldi iyice. bir sure akintim olmadi. carsamba gunu yani 9 martta az bi akinti geldi yapiskan kati kivamli beyazimsi. ayni akinti 12 ve 13 mart tarihlerinde de geldi ama biraz daha miktar olarak fazlaydi. iki parmak arasinda uzuyo ama yapiskan ayni zamanda. bugun yine o akinti geldi. bu yumurtlama akintisi mi ? seffaf oldugunu soyluyolar genelde fakat benim oyle cok seffaf degil illa seffaf mi olmasi gerekiyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım verdiğin linki gördük konuya baktık öyle bi yumurtlama akıntısı olmaz seffaf şekilde olur yumurtlama akıntısı. Ama belirtilere bakarak yumurtladığını anlamaya neden çalışıyorsun anlamıyorum. Kaç günde bir adet oluyorsun adetlerin düzenli mi hayatım ?

Hayatım verdiğin linki gördük konuya baktık öyle bi yumurtlama akıntısı olmaz seffaf şekilde olur yumurtlama akıntısı. Ama belirtilere bakarak yumurtladığını anlamaya neden çalışıyorsun anlamıyorum. Kaç günde bir adet oluyorsun adetlerin düzenli mi hayatım ?
adetlerimden ornek vericek olursam 4 aralik, 2 ocak, 31 ocak, 25 subat gibi boyle gidiyo sadece son adetim bekledigimden once olmustu erken yumurtladigimi dusunuyorum cunku yumurtlamadan tam 14 gun sonra adet oldum. onun haricinde duzensizlik yasamadim. dongumun 18. gunune geldim hala neden yumurtalamadigimi anlayamadim. son iliskim 30 araliktaydi bu arada korunuyoduk ve bosalma olmamisti. bu akintida belki onun bi belirtisidir vs diye dusunmustum. bugun biraz da sag kasigimda agri hissettim daha onceki yumurtlamarimda da oyle oluyodu sicaklik falan hissettim kendimde. o yuzden belki yumurtlamisimdir veya yumurtlamam iyice yakindir diye dusunup sormak istedim.

Hayatım gördüğüm kadarı ile adetlerin son derece düzenli sadece 25 şubatta olan erken olmuş görünüyor. Normal olarak baktığımızda tam olarak bir düzene sahipsin. Yumurtlamanı en iyi şekilde aslında kendin de bulabilirsin. Şöyle ki;

28 günde bir adet olan kadının yumurtlama günü ne zamandır ?

Hesaplamamızda senin 28 günde bir adet olduğun ortaya çıkıyor buna göre adet olduğun günü de baz alırsak senin adet olduğunun birinci günü dahil olmak üzere 14. günde yumurtlaman gerçekleşir.

30 günde bir adet olan kadının yumurtlama günü ne zamandır ?

Yine bu hesaplamaya göre 30 günde bir adet olan bir kadının da ilk adet günü baz alındığında, 16. gün yumurtlama yapacağı hesaplanmıştır. Bu hesaplamalara göre senin yumurtlama tarihini bulman mümkün hayatım. Adeti düzensiz olanlarda yumurtlama testlerini öneriyoruz.

Akıntıya taktığını görüyorum. Yaptığın ilişkiden dolayı senin mikrop kapma ihtimalin var. Ama biz kadınların genelinde şeffaf ve iki parmak arasına alındığında yapışkan gibi görünen akıntıları olabilir bu normal bir durumdur hayatım.

Bu konuyu da incelemeni öneriyorum.

Hayatım gördüğüm kadarı ile adetlerin son derece düzenli sadece 25 şubatta olan erken olmuş görünüyor. Normal olarak baktığımızda tam olarak bir düzene sahipsin. Yumurtlamanı en iyi şekilde aslında kendin de bulabilirsin. Şöyle ki;

28 günde bir adet olan kadının yumurtlama günü ne zamandır ?

Hesaplamamızda senin 28 günde bir adet olduğun ortaya çıkıyor buna göre adet olduğun günü de baz alırsak senin adet olduğunun birinci günü dahil olmak üzere 14. günde yumurtlaman gerçekleşir.

30 günde bir adet olan kadının yumurtlama günü ne zamandır ?

Yine bu hesaplamaya göre 30 günde bir adet olan bir kadının da ilk adet günü baz alındığında, 16. gün yumurtlama yapacağı hesaplanmıştır. Bu hesaplamalara göre senin yumurtlama tarihini bulman mümkün hayatım. Adeti düzensiz olanlarda yumurtlama testlerini öneriyoruz.

Akıntıya taktığını görüyorum. Yaptığın ilişkiden dolayı senin mikrop kapma ihtimalin var. Ama biz kadınların genelinde şeffaf ve iki parmak arasına alındığında yapışkan gibi görünen akıntıları olabilir bu normal bir durumdur hayatım.

Bu konuyu da incelemeni öneriyorum.

iste o dongunun 14. gunu falan coktan gectigi icin ben kendimce neden olmadigini anlayamadim bi an o yuzden size danismak istedim. 14. gunde herhangi bi belirti yasamadim cunku o gun yumurtlamadim yani. iliskiden de mikrop kaptim mi bilemiyorum prezervatifle korunuyoduk ve bosalma olmamisti iliskide. kusuruma bakmayin ben acaba kendimce yumurtlama oldu mu olmadi mi diye anlamaya calisirken belirtilerin icinde kayboldum galiba :( yine de tesekkur ederim ilgiliz yardimlariniz icin

Geri