Merbabalar ben başımdan geçen bir olaydan bahsetmek istiyorum bir tanidigim bayanla ilişkiye girdim ve 2 gün üst üste iliskiye girdik ve bu 2 günde 2 kez girdigimiz ikişkide 2 kez bosalma oldu bu kadın hamile kalmişmıdir 10 gün gecmesine ragmen birsey söylemedi kaldim yada kalmadim diye bana

ben bir yıldır korunmuyorum ve hala gebe kalmış değilim. hastaneye gittim 2 hafta önce doktorum çok iltahabım oldugunu söyledi . 3 gun kullanabilecek fitil verdi kullanmadim. ne yapmam gerekiyor.

Fitilleri özellikle üç günlük olanları kullanmadan iltahapları geçiremezsiniz bu iltahabi durum geçmediği sürece de hamile kalmanız çok zora girer mutlaka fitilleri kullanın.

Merhaba ben beklenen günde kasigimdaki ağrılar nedeniyle bhcg ve idrar testi yaptırdım ve sonuç 0.1 çıktı.doktor bi hafta daha bekleyin olmazsa bi hafta sonra goruselim dedi.bugunde olmadım.gec döllenme diye bişey varmış.olabilirmi acaba

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Evet geç döllenme gibi durumlar söz konusu olabiliyor.Hekiminizin önerdiği tarihte testi tekrar yapın.

Merhaba.. yumurtlama donemi hesaplarken kafama takılan tek bir şey var. Ben şöyle regly oluyorum. Vaktının geldiğini düşündüğüm zamanlarda minik bir lekelenme yasıyorum. Ve reglimi başlamıs kabul ediyorum. Fakat bunun devamındaki iki gün hiçbirşey gelmiyor. 3. Gün başlıhor karın ağrılarım ve tam anlamıyla yoğun regli surecim baslıyor. Şimdi ben tarih hesapamaya ilk gelen minik renkli lekelenmedenmi baslamalıyı. Yoksa sokulduğum tarıhtenmi başlamalıyım. Biliyorsanız ve aydınlatırsanız cok mutlu olurum

Merhaba, adet dönemini hesaplarken lekelenmenin ilk geldiği günü baz alın. Lekelenemenin olduğu ilk gün adet başlangıcınızın tarihidir.

eşim düzensiz adet görüyor ne zaman olduğunu adam akıllı hesaplayamıyoruz bir türlü tutturamıyoruz bu durumda ne yapmalıyız bize bir yardımcı olursanız seviniriz.. lütfen rica ediyoruz çok doktorlara gittik sizde kis var dediler bazıları da yo k dediler.. şaşırdık kaldık ne yapacağız.. gerçekten bize bir yardımcı olun