Yumurtlama günü hesaplama

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. AyşenurAnkara

AyşenurAnkara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar! Şöyle sormak istiyorum. Benim problem var. 27 yaşındayım. Anne olmak çok isterim ama hiç olasılık yok. Doktor bana dedi ki yumurtacıklarım yok bunun için sadece yumurta donasynu yapmak zorundayım. Şimdi iyi kliniği arıyorum ama hiçbi şey bu hakkında bilmem. Avrupa’da bu prosedür çok pahalı. Bir sitede Ukrayna’da Biotexcom kliniği hakkında okudum fakat bilmiyorum iyi mi kötü mü. Bu problemle karşılaşan insanlar var mı? Neyi tavsiye edebilirsiniz?

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba, ülkemizde böyle bir işlem yapılmıyor.Dinimiz islamda bu durumun caiz olmadığını belirtiyor.Dolaysıyla ülkemizde yasak olan bir uygulamanın diğer ülkelerdeki işlenişi ile ilgili bilgi sahibi değiliz.

3. Kızımız

Kızımız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adetim ayın 13 den 13 ne oluyor kız bebek düşünüyom yumurtlama günümü ve kız bebek için en uygun zamanı öğrenmek istiyom

4. Kızımız

Kızımız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adetim ayın 13 den 13 ne oluyor kız bebek düşünüyom yumurtlama günümü ve kız bebek için en uygun zamanı öğrenmek istiyom

5. Dudygryy

Dudygryy Forum Okuru

Ben yeni evliyim geçen ay adetim düzenli geldi rengi aynıydı ama normalde be gün gelen adet 3 gun geldi su an da alt kar in da batma yanma kalma var midem bulan iyi kuracak gibi oluyorum kusamiyorum başım dönüyor ara ara belime vuruyor bazen acaba hamile mıyım yoksa çok istediğim için öyle mi hissediyorum

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.467
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, mensin 2-3 gün sürmesi normaldir. Septomları psikolojik olarak hissedebilirsiniz . Kafanızdaki şüpheyi gidermek adına gebelik testi yapın.

7. Wisch

Wisch Forum Okuru

Arkadaslar bi yardimci olun ya lutfen bu hafta sonu asilama olacagim ayin 25i fakat benim adet donemim bir kac gun sonrasi bu konu hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

8. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.467
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, doktorunuz aşılama yapmadan önce tüm sağlık bilgilerinizi alır, değerlendirir ona göre tedaviyi uygular. Hekiminiz son döneminizi gözden kaçırmış olabilir kendisini arayıp konu hakkında bilgilendirin ve en sağlıklı bilgiyi alın.

9. Wisch

Wisch Forum Okuru

Yumurtalarim buyumesi zor oldugi icin bu kadar bekeldik ben ona adet gunum yaklasti hocam dedim ama onemli degil dedi benm aklim almadi o yuzden bi bilginiz var mi diye sormak istedim tesekkur ederim ilgilendiginiz icin ..

10. eda rrr

eda rrr Forum Okuru

ayin 2-de adet gördüm yumurtlama ne zaman

11. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.467
    Ödül Puanları:
    113
    16.12.2017 Yumurtlama tarihiniz. Yumurtlama dönemi ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Kadınlar her ay yumurtlarmı ?

Yumurtlama günü hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  2. Ovülasyon hesaplama

Ovülasyon hesaplama

ovulasyon hesaplama ovülasyon hesaplama ovülasyon hesaplama, testi, belirtileri, testleri, ne demek, dönemi, günü hesaplama, indüksiyonu, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak için, bu bilgilere ihtiyacınız var Melek'lerim. Nedir bu bilgiler; ovülasyon yani gebe kalma ihtimalinizin yüksek olduğu dönemler, hakkında bilgiler Melek'lerim. Ovülasyon gününüzü bulmak için ilk...
  3. Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Yumurtlama Günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar ?

Kızlar 4 aydır evliyiz ve bebek istiyoruz. Ama ben yumurtlama günü yada günleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yumurtlama günü hesapla ması nasıl yapılıyor. Yumurtlama günü ilişki olmak zorunda mı nasıl hesaplayacam bana biraz bilgi verin lütfen. Biraz önce bir konu daha açmıştım umarım ikisinede cevap alabilirim.
  4. Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Yumurtlama günümü hesaplayamıyorum

Adet düzenini takip ederek yumurtlama günü hesaplamak mümkün. Böylece, hamile kalmak için ayın hangi günlerinde cinsel ilişkiye girmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Her cinsel ilişkiyle hamile kalınmayacağını, bazı günlerin daha özel olduğunu biliyor muydunuz? Yumurta ve Spermin buluşması için özel bir randevu gününe ihtiyaç vardır. Birleşmenin bebek getirmesini istiyorsanız randevu gününü...
  5. Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?

Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?

Melekler mekanı.com sayfamıza bir çok bayan tarafından adetim düzensiz dönemlerimi ( yumurtlama dönemi) nasıl izleyebilirim sorusu gelmekte. Bu soru yaygın olmakla birlikte çoklu çözüm yollarıda vardır. Makalemizin devamın da yumurtlama,yumurtlama dönemi,adet düzensizliği ve yumurtlama, adetim düzenisiz yumurtladığımı nasıl anlarım gibi detaylar hakkında geniş bilgilere yer vericez....

Sayfayı Paylaş