Yumurtlama gununden ne kadar sonra cift cizgiyi gordunuz kizlar

Nefes234

Yeni Üye
Üye
Yumurtlama gununden ne kadar sonra cift cizgiyi gordunuz kizlar
Benim yumurtlama gunum 25 eylul oldu 1 gun sonra degerlendirdim ama 24 saat gecmemisti sefafaf akintinin gelmesinden simdi 10 gun falan oldu yumurtlamamin olali ne zaman test yapsam cikar bazi arkadaslar 14 gun gectikden sonra cift cizgiyi gormusler bazilari 12.gun gecince gormusler ben 12.gun gecince bi yapayim diyorum cikarmi bilmiyorum bu ayin 8.nde esimin dogum gunu dogum gununde test yapmak istiyorum supriz olsun diye sizce persembe gunu yapsam cikarmi

Hayatım net olsun diyor isen adetine iki üç gün kala yaparsan sonuç alabileceğini düşünüyorum. Yani yumurtlama gününü de biliyorsun. Regl tarihin de belli beni dinlersen iki gün kala yap testi var ise kesin sonuç alırsın hayatım.

Hayatım net olsun diyor isen adetine iki üç gün kala yaparsan sonuç alabileceğini düşünüyorum. Yani yumurtlama gününü de biliyorsun. Regl tarihin de belli beni dinlersen iki gün kala yap testi var ise kesin sonuç alırsın hayatım.
Tsk ederim canim benim cevap icin daha oncede yazmistim yerlesme kanamasiyla ilgili ama test yapmistim negatif sonuc almistim aradan bi kac gun gectikden sonra sefaf akinti yasadim yumurtlama gunu oldugunu anladim diger konumdada soylemisyim pki var bende o yuzden adet gunlerimi kesin bilmiyorum maalesef ‍♀️ bugun yumurtlamayin ustunde 11.gun gecti kafam karisti ne zaman yapsam diye bilemedim hep negatif sonucla karsilastigim icin

Sadmin merhaba canim ben 3 gun araliklar test yaptim clear blue ve aradan 10 15 dkka gectikden sonra ucundede gozle gorunecek sekilde ikinci cizgi cikti 3 tane test ayni oldu positif midir sence icim icimi yiyor gercekten resim var nasil yukleme yapcam acaba anlamadim

Selamlar hayatım eğer on on beş dakika sonra aldı isen bu sonucu bence hamilesin hemen aşağıdaki konuları incele hayatım.

Geri