Yüz dolgusu yaptırmak istiyorum fiyatları nedir?

M

madamcoco

Forum Okuru
Yüz dolgusu yaptırmak istiyorum fiyatları nedir?

Yüz dolgusu fiyatları melek kadınlar kulubü yüz dolgusu zararları forum'da.​

Arkadaşlar kaşlarımın ortasında ve dudak kenarlarımda çizgiler ve kırışıklıklar var ama ameliyatlı bir estetik istemiyorum. Bıçaktır iğnedir yüzümde istemiyorum yani. Sadece kaş ortası ve dudaklarımın kenarlarına ufak şeyler yaptırmak istiyorum. Bilgisi olan varsa yüz dolgusu fiyatları konusunda beni aydınlatabilir mi? Aynaya baktığımda artık beni rahatsız ediyor gerçekten yaş da oldu 43.

Merhaba
Yüz dolgusu ameliyatlı estetikler gibi değildir. Zaten ameliyat istemeyenler için bir kurtarıcı yoldur. Yüzünüzde bu şekilde ufak uygulamalar yaptırabilirsiniz. Tabii şunu belirtmeliyim ki merdiven altı yerlere kesinlikle güvenmeyiniz. Ameliyatsız estetik denince akla hemen yüz dolgusu gelir arkadaşlar. Yüzünüzde görüntüsel olarak bozukluklar varsa bu şekilde düzeltmeler yaptırabilirsiniz. Problemli kısımların onarılması ve genç bir görünüme kavuşması çok güzel yalnız yüz dolgusundan sonra en çok yaşanan problemlerden biri de enfeksiyonlardır. İşte bu noktada işinin ehli yani uzman kişilerle çalışmalısınız mutlaka. Fiyat konusunda uzman birine görünmeli yüzünüzde dolgu yapılacak alana göre bu fiyat belirlenmektedir. Sizin sorununuz gibi ince çizgiler kırışıklıklar çizilmiş cilt ya da yara izlerinin kapanması konusunda yüz dolgusu işlemine başvurabilirsiniz.

Yüz dolgusu yaptırmadan önce bence yaptıranların yorumlarına da bakmanızda fayda var. ''Yüz dolgusu yaptıranların yorumları'' hemen yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri