Zen baget yüzük almayı düşünüyorum sizce nasıl fiyatı filan?

E

Erdem yilmaz

Forum Okuru
Zen baget yüzük almayı düşünüyorum sizce nasıl fiyatı filan?

Zen baget yüzük kullananlar melek kadınlar kulübü zen baget yüzük fiyatları forum'da​

Sevgili site sakinleri 1 ay sonra Nişanimiz var ve ben nişanlıma bir yüzük hediye etmek istiyorum. Evlilik teklifinde verdiğim tektaş biraz ucuz bir şeydi şimdi ona layık bir yüzük almak istiyorum. Reklamlarda sürekli görüyorum hatta seda sayan oynuyor sanırım reklamlarinda. Zen baget yüzük varmış çok mu pahalı olur sizce nasıl nişan için hediye verilebilir mi? Zen baget yüzük pırlanta fiyatı nedir?

Merhabalar
Çok güzel yaa Allah mutlu mesut etsin sizleri. Yani zen pirlanta takıları çok güzel yüzükleri filan. Dediğiniz model de çok şık görünüyor. Zen baget pırlanta zarif ve çok şık görünen bir model. Eminim nişanlınız çok beğenecektir. Bazen indirimler vs oluyor gerçi az kalmış sizin nişana da ama takip edin yine de. Tabii modellere baktığımızda pırlantalarin kararlarına göre de fiyatlar değişmekte. Sonuçta hepsinde görünüm aynı ama nişan için de çok iyi bir tercih bence.

"Zen baget yüzük fiyatları"​

• 0.26 karat baget pırlanta yüzük 4.480,00
  • 0.17 karat baget pırlanta yüzük 3.580,00
  • 0.22 karat baget pırlanta yüzük 2.980,00
  • 0.31 karat baget pırlanta yüzük 5.980,00
  • 0.72 karat baget pırlanta yüzük 10.380,00
  • 0.61 karat baget pırlanta yüzük 8.420,00
  • 0.40 karat baget pırlanta yüzük 7.380,00
Dedigim gibi kararlarına göre pırlanta yüzlerin fiyatlarında oynama oluyor siz kendi bütçenize göre uygun olanı tercih edebilirsiniz. Pırlanta nasıl seçilir fikir için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Pırlanta nasıl seçilir nelere dikkat edilir" yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri