ZEVK SUYU DEĞERSE HAMILE OLUNUR MU ?

gizemlikadin00

Yeni Üye
Üye
ZEVK SUYU DEĞERSE HAMILE OLUNUR MU ?
Lütfen yadırgamadan cevap verin hiçbir şeyin farkında değilim daha.Ben nişanlımla adetimin 23.günü sürtünme yaşadım iç çamaşırım vardı fakat arkadan bir sürtünme gerçekleştiğinde çok afedersiniz nişanlım kenara çekti ve arkadan sürtmeye başladı ben o zaman bişi olmasın diye elimi koydum ama zevk suyu varsa o yoktu diyor varsa bile değdiyse bu şekilde hamile olur muyum online den doktorlar sitesinde bi hocaya sordugumda hayır dedi reglm aşırı düzensiz zaten 34.gündeyim ve daha regl olamadım çok korkuyorum böyle hamile kalır miyim yalvaririm yardım edin

Selamlar hayatım. Yadırgamadan ve yargılamadan yazmadan önce lütfen aşağıdaki konuyu bi incele senin durumunda olan insanların paylaşımları var. daha sonra gel sorunu bimr kez daha sor hayatım.

Selamlar hayatım. Yadırgamadan ve yargılamadan yazmadan önce lütfen aşağıdaki konuyu bi incele senin durumunda olan insanların paylaşımları var. daha sonra gel sorunu bimr kez daha sor hayatım.

Abla haklısın biliyorum ben bi iki doktora sordum onlar bu şekilde kalmaz dediler sonra korktum gerçekten napcagimi bilmiyorum bu şekilde hamile kalan birini duydun mu hic

İmkansız değil hayatım ama çok çok düşük bir ihtimal regl olmayı beklemekten başka yapabileceğin hiç bir şey yok. Pek ihtimal vermiyorum ama adet olmayı da beklemen gerekiyor.

İmkansız değil hayatım ama çok çok düşük bir ihtimal regl olmayı beklemekten başka yapabileceğin hiç bir şey yok. Pek ihtimal vermiyorum ama adet olmayı da beklemen gerekiyor.
Anladim ablacım daha demin bi doktorla konuştum bu şekilde olmaz olan bir hasta görmedim dedi benim adetim he hep düzensizdir 2 ay 33.günde oldum mesela 37.günde olduğum bile oldu bugün 33.gün olmayınca acaba mi dedim erkek arkadaşım benden daha rahat zevk sıvısı yoktu dedi bide şöyle bisi diyim ben elimle kapattım arkadan sürtünce oraya gelmesin diye bi ara bi dokundu gibi sonra ben geri çekildim o yuzden bj tirstim beni yadirgamadigin için allah senden razı olsun ablam

Geri