Zevk suyu iç çamaşırından geçer mi hamilelik İhtimali var mıdır?

Zevk suyu iç çamaşırından geçer mi hamilelik İhtimali var mıdır?

Zevk suyu iç çamaşırından geçer mi hamilelik olur mu Zevk suyu ile hamile kalanlar yardım lütfen.

Herkese merhaba!
Regl başlangıç günümden itibaren altıncı günde sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu. Ben iç çamaşırımı hiç çıkarmadım fakat erkek arkadaşım zaman zaman çıkardı. Boşalma olmadı fakat zevk suyunun iç çamaşırından geçmiş olma ihtimali var mı? Bu şekilde hamilelik oluşur mu? Reglim 1 gün gecikti, göğüslerimde tıpkı regl olacağım zamanlardaki gibi hassasiyet, kasıklarımda da zaman zaman kramplar oluyor. Ruh hâlim değişken ve bir kez sabah mide bulantım oldu. Tüm bunlar beni endişelendirdi. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar Mühendis hanım,

Çok ama çok zor bir ihtimal de olsa geçebilir hayatım. Eğer yüzde yüz pamuklu geçirgen olamayan bir iç çamaşırın var ise ve ten tene sürtünme olmadı ise hamileliğin zor. Ama onun haricinde tüllü geçirgen yapıda bir iç çamaşırı kullanıyor isen çük ama çok düşük ihtimal ile olabilir. Ama bunlara bakmayacaksın. Hamilelik o kadar kolay değil hayatım. Sitemizde yıllardır tam ilişki yaşayıp bebek sahibi olamamış yüzlerce kadın bulunmakta. Madem reglin geçti hiç ihtimal vermiyorum ama kafam rahatlasın diyor isen test yaptır. Bence psikolojik belirti yaşıyorsun hamile değilsin.

Çok ama çok zor bir ihtimal de olsa geçebilir hayatım. Eğer yüzde yüz pamuklu geçirgen olamayan bir iç çamaşırın var ise ve ten tene sürtünme olmadı ise hamileliğin zor. Ama onun haricinde tüllü geçirgen yapıda bir iç çamaşırı kullanıyor isen çük ama çok düşük ihtimal ile olabilir. Ama bunlara bakmayacaksın. Hamilelik o kadar kolay değil hayatım. Sitemizde yıllardır tam ilişki yaşayıp bebek sahibi olamamış yüzlerce kadın bulunmakta. Madem reglin geçti hiç ihtimal vermiyorum ama kafam rahatlasın diyor isen test yaptır. Bence psikolojik belirti yaşıyorsun hamile değilsin.

Bir de yerleşme kanaması ilişkiden 20 gün sonra olur mu

Lütfen soru sormadan önce sitemizin en üst sağ alanında yer alan ara bölümünden arama yapın. Aşağıdaki konuları inceleyiniz lütfen.

Geri