Zevk suyu ya da sperm vajinaya temas edince bulaşınca hamile kalınır mı

sudan

Yeni Üye
Üye
Zevk suyu ya da sperm vajinaya temas edince bulaşınca hamile kalınır mı
Merhaba, ele sperm yada zevk suyu bulastiysa ve vajinaya temas olduysa risk var midir tam emin değilim zevk suyundan korkuyorum bu durumdan sonra adet günü 1 gün gecikti sıcak dus sonrası kanama başladı ve 3 gün sürdü pıhtı vardı yani sıcak sudan sonra yerleşme kanaması falan olabilir mi ck korkuyorum yardım edermisiniz hamilelik olabilir mi o sıcak su adeti mi getirdi yoksa yerlesmemiydi suan 2. Adete 12 gün var ama endişeliyim yardım lutfen

Selamlar, düşük te olsa malesef risk bulunur. Zevk suyunda zaten yaşayan canlı spermler bulunacağından dolayı hamile kalma riskiniz tabiki var. Tabiki tam anlamı ile ilişki yaşayan ama bir türlü hamile kalamayan kadınlar ile dolu sitemiz. sizin durumunuzun yerleşme kanaması değil de regl olduğunu düşünüyorum. Erken ise yani üzerinden 72 saat geçmediyse lütfen ertesi gün hapı kullanınız. Ama dediğim gibi hamile oluğunuzu düşünmüyorum.

Çok teşekkürler peki el su ile yıkanıp temas oldu ise sorunmudur tedirginim emin degilim

Merhaba, ele sperm yada zevk suyu bulastiysa ve vajinaya temas olduysa risk var midir tam emin değilim zevk suyundan korkuyorum bu durumdan sonra adet günü 1 gün gecikti sıcak dus sonrası kanama başladı ve 3 gün sürdü pıhtı vardı yani sıcak sudan sonra yerleşme kanaması falan olabilir mi ck korkuyorum yardım edermisiniz hamilelik olabilir mi o sıcak su adeti mi getirdi yoksa yerlesmemiydi suan 2. Adete 12 gün var ama endişeliyim yardım lutfen

Ele bulaşan zevk suyuyada spermle gebe kalmak mümkün ihtimal düşük fakat imkansız değildir. Şüpheli durum sonrası döneminiz gerçekleşmiş , bu durumda gebelik söz konusu değildir.Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri