Zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

esraozyurt

Yeni Üye
Üye
Zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim
Erkek arkadaşımla 29 Mayıs’ta sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ben PMS dönemimdeydim, üzerime boşalma ve tam birleşme gerçekleşmedi. 30 Mayıs’ta adet olmam gerekirken olmadım. Su an yumurtlama dönemindeyim, hamile kalmış olabilir miyim? Yaptıgım iki test negatif çıktı, tekrar idrar testi için ne kader beklemeliyim

Yani şimdi sürtünme yolu ile birlişme diyorsunuz tam birleşme olmadı diyorsunuz vajinanıza çıplak penisi ile sürtündü mü sürtün medi mi ?

İdrar testini regl tarihi geçtikten bir hafta sonra yapabilirsiniz ki kesin bir sonuç almak istiyorsanız kan testi size daha güvenli sonuç verecektir çok küçük bir ihtimal olsada idrar testleri nadiren hata verebiliyor kafanızda soru işareti kalmaması adına kandan beta hcg değerlerinize baktırabilirsiniz.

İdrar testini regl tarihi geçtikten bir hafta sonra yapabilirsiniz ki kesin bir sonuç almak istiyorsanız kan testi size daha güvenli sonuç verecektir çok küçük bir ihtimal olsada idrar testleri nadiren hata verebiliyor kafanızda soru işareti kalmaması adına kandan beta hcg değerlerinize baktırabilirsiniz.
Simdi yumurtlama dönemindeyim pembe akıntı geldi önceki adetim olmadığı için yerlesme kanaması olabilir mi bu yoksa yumurtlama kanaması mı daha önce hiç olmamıştı

Simdi yumurtlama dönemindeyim pembe akıntı geldi önceki adetim olmadığı için yerlesme kanaması olabilir mi bu yoksa yumurtlama kanaması mı daha önce hiç olmamıştı

30 mayısta adetiniz gerçekleşmemiş , dolaysıyla lekelenmenin nedenini bilemeyiz. Test sonuçlarınız negatif çıkmış bu durumda gecikme gebelik kaynaklı değil. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

Geri