Zeytinyağı lekesini en iyi ne çıkarır hanımlar acil yardım

• Konbuyu başlatan Bulutumelam
  • Başlangıç tarihi
B

Bulutumelam

Forum Okuru
Zeytinyağı lekesini en iyi ne çıkarır hanımlar acil yardım

Zeytinyağı lekesi ne ile çıkar melek kadınlar kulübü zeytinyağı lekesi nasıl çıkar halıdan forum'da.​

Kızlar 2 yaş ara ile iki tane çocuğum var birisi 2 yaşında birisi 4 yaşında ve olur olmadık kazalar olabiliyor Allah beterinden korusun gerçekten ama yağ dökülebiliyor işte ellerinde olan her şeyi dökebiliyorlar yerlere onun için artık galiba kalın halı kullanmamaya karar verdim en son dün 4 yaşındaki oğlum zeytinyağı şişesini halının üzerine boca etti zeytinyağı lekesi ne ile çıkar gerçekten bir iki damla değil bildiğiniz yarım teneke boca oldu.

Merhabalar
Allah kolaylık versin gerçekten Küçük bebek çocuk bakmak zor sorumluluğu çok zor. Ya birkaç damla dökülseydi karbonatla sirke ile silin çıkarın derdim ama yarım terekeyi boca ettiyse çocuk halıya direkt halı yıkamaya verseniz daha doğru olur diye düşünüyorum çünkü silerek çok zor olur. Zeytinyağı lekesi ne ile çıkar sorunuza en güzeli öncelikle kağıt havlu ile bastırıp güzelce yağını alabilirsiniz sonrasında üzerine karbonat ve ılık suyla biraz da sirke ile ovarak silebilirsiniz ama dediğim gibi sizin yarım Tabii ki döküldüyse bunu Kendi evinizde temizlemek çok zor mutlaka halı yıkamaya verin hatta belirtin ya döküldüğünü 2 kere üst üste yıkasınlar gerekirse.

Çoluk çocuğa sahip olanların mutlaka okuması gereken bir yazı da paylaşmak istiyorum ufak tefek kıyafetleri elbiseleri sıçrayan yağ lekeleri nasıl temizlenir nasıl çıkar? "Elbiselere sıçrayan yağ lekesi nasıl çıkar" aşağıdaki linkten mutlaka inceleyin.

Geri