Zo skin health güneş kremi almak istiyorum kullananlar bakabilir mi?

V

Vildanyurt

Forum Okuru
Zo skin health güneş kremi almak istiyorum kullananlar bakabilir mi?

Zo skin health gunes kremi kullananlar melek kadınlar kulübü 30 skin health güneş kremi forum'da.​

Kızlar yaz geldi çok şükür yasaklar da kalti. Tatil planları yapmaktayiz ve güzel bir güneş kremi arıyoruz. Ailecek kullanabileceğimiz bir güneş kremi olsun istiyorum. Zo skin health güneş kremi kullananlara bir şey sormak istedim. Bu kremi kullananlar nasıl bir ürün acaba cildi çok yağlı ve parlak gösteriyor mu? Koruyuculuğu nasıl?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Zo skin health gunes kremi ile ilgili sorunuza cevap vermek için buradayım. Güneş kremi mutlaka lazım olan herkesin artık çantasında bulunması gereken bir ürün. Havalar şimdiye kadar serin gitti ama bundan sonra güneş kremi şart. Hele ki hem tatilde hem de günlük dışarı çıkmak zorunda olanlar için. Zo skin son teknoloji ile üretilen güneş kremi antioksidan ve pudralı güneş kremi hem cildi nemlendirirken hem de üstün koruma sağlar. Fiyatı biraz tuzlu geldi bana ama alabilecekler için güzel bir krem diyebilirim. Cildi parlak görünmesini engellemek için fazla yağı cilt emer ve cildinizin parlak görünmesini engeller. İçinde bulunan pudra sayesinde cilt daha güzel aydınlık bir görünüm kazanır. Esnek bir şekilde sürebilir, nazikçe cildinize uygulayabilirsiniz. Bu güneş kreminin üç rengi mevcuttur ki cilt renginize uygun olani tercih edebilirsiniz. Light, medium, deep olmak üzere üç renk seçeneği mevcuttur. Ürün fiyatı da 550tl gibi bir fiyatta biraz dediğim gibi tuzlu ama denemek isteyenler deneyebilir.

En çok sorulan sorulardan biri de güneş kreminin kaç faktör olması gerektiğidir. Bu konuya açıklık getirmek adına aşağıdaki yazımızı incelemenizi tavsiye ederim. "Güneş kremi kaç faktör olmalı" aşağıda konu linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Geri