gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

♥ ♥ ♥ Julieт ' in Günlüğü ♥ ♥ ♥

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

16 Ocak 2010 Cumartesi Bugün benim için her yönden garip bi gündü. Kafam gerçekten çok karışık 2 erkek arasında kaldım ve bu başıma ilk defa geliyor.İkisi de bana çok aşık.Ama ben hangisine aşık olduğumu bilmiyorum Her neyse...

Aşk konusundan daha önemli sorunlarım da var. mesela :ailemle aram çok kötü....

Bi de gelecek hafta cuma karne alacağız. Aslında ilk defa karne gününden korkuyorum.

Kendimi çıkmazda hissediyorum...

:ang:

2. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    18 Ocak 2010 Pazartesi

Yavuz ' u çok özledim . Ama onun beni özleyip özlemediğini bilmiyorum ve bu beni deli ediyo. Keşke hep yanımda kalsaydı. Keşke hiç gitmeseydi. Ondan sonra hiç bişi hissedemez oldum. Sevemiyorum ,nefret edemiyorum vb. Tek bildiğim şey onu çok özldeiğim...

Bizim sınıftaki erkeklerden nefret ediyorum.Hepsi çok gıcık çünkü...

Her neyse ama hiçbirini takmıyorum .

3. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    05.02.2010

Cuma

Acaip canım sıkılıyo...Sitede dolaşıyım die siteye geldim..Sıkıntım biraz geçti. Zaten bugün deneme modluğa kabul edildim..İnşallah mod olabilirim...Elimden geleni yapıyorum...... :dil:

Öffff köyden döneli 2 gün oldu..Onu göremedim dersanesi varmış....Aslında itiraf ediyim onu görmeyi çok istemiştim..Zaten olmayınca olmuyo..Bizim geldiğimiz günün sabahı onlar geri dönmüşler.....:hasta:

Her neyse kısmet...Ne yapalım....Takdir-i İlahi......Elden bişey gelmiyo öyle olunca..Ama onu görmeyi çok istemiştimmm.......

4. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    12.02.2010
    Cuma

Patlıcam yaaa ...Bizim sınıftaki erkeklerden nefret ediyorum....Çok sulu ve çok yavşaklar....Püffff.....

Ve de derslerim biraz kötü gidiyo.....Offf:hasta:

Yavuz u da özledim...Ama sanırım o beni unuttu............:shootout:

Kendimi çok ezik hissediyorum.....:ang:

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kuşum niye kendini ezik hissediyorsun sen bitanesin her zaman:)

6. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aayy saol canım ama bildiğin gibi deil vaziyet çok kötü

7. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ne oldu ki vaziyet çok kötü?

♥ ♥ ♥ Julieт ' in Günlüğü ♥ ♥ ♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  2. Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri

Günlük Kıyafetlerden İnsan Yüzleri

Günlük kıyafetlerden insan yüzleri..Çok komikler sizde pantolonlarınızla bluzlarınızla deneyebilirsiniz.En sondaki ise eşantiyonumuz bunlardan bir tane yapana hediyemiz:D:D Budaaaa hediyesiii:puhas:
  3. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.
  4. Hz.Muhammed (S.A.V.)'in Günlük Olarak Okuduğu Dualar Burada Melekler

Hz.Muhammed (S.A.V.)'in Günlük Olarak Okuduğu Dualar Burada Melekler

Peygamber Efendimizin Günlük Okuduğu Dualar Peygamber Efendimizin Yaptığı Günlük Dualar Sevgili melekler, çeşitli hadislerden derlenilerek hazırlanan Peygamber Efendimizin Yaptığı Günlük Dualar ile ilgili bir liste ekliyoruz sizler için. Unutmayın ki dua etmek insanı rahatlatır, güç verir, huzur verir. Duayla, o açılan ellerimizle Allah(C.C)'a daha da yaklaşırız, mutlu oluruz. Bu...

Sayfayı Paylaş