gebe
  1. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

~YaSo~ nun Günlüğü :)

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında YaseminYC tarafından paylaşıldı.

Defterle günlük tutamıyorum bari buraya yazim aklıma geldikçe diyiverdim açtım konuyum. 27.01.2012 / Cuma 22:57

Beni bu aralar sadece o mutlu edebiliyor,bu şehri sevmeme ailemden ayrı yaşayabilmemi bu sıralar sadece o sağlıyor.3 hafta öncesine kadar bu şehiride sevmiyordum,aşkın beni bulacağınada inanmıyordum.Sürekli şikayet ediyordum aşk neden bana bu kadar uzak,bir insan hiç mi aşık olmaz.Acaba hiç aşık olamicak mıyım?Bu tür şeyler düşünürken o çıktı işte karşıma.İlk görüşte aşk derler ya aynen öyle oldu.Ama bu kadar şikayet etmemin sonucunu kötü aldım ben gittim en imkansıza aşık oldum,hakkında hiç birşey bilmediğim birine tutuldum kaldım.Üstelik çokta yakışıklı olmayan hatta sert bakışlı yüzünün güldüğünü sadece 1 kez gördüğüm kişiye tutuldum.Nasıl oldu bende bilmiyorum ama kalbimin onu görünce atışını hissedince ki -hiç böyle olmamıştı- aşık olduğumu anladım o saçma programlarda sürekli elektrik olayını birebir yaşadım.Adını bile bilmediğim sevdiğim,gözümün nuru seni sevdiğimi bilmeni seninde bunu hissetmeni o kadar çok isterdim ki.Ama ne bende sana açılacak güç var ne de cesaret.Sen asistansın ben öğrenci.Kimsin bilmiyorum,sadece sesini duydum yüzünü gördüm.Bugün bir şeyi bahane ettim geldim okula amacıma ulaştım seni gördüm ama kalbim acıdı sevdiğim beni farketmediğini anladım umrunda olmadığımın farkına vardım.Seni ilk gördüğümde yüzümü çevirdim evet ama inan utandığım içindi o kapıdan girince ben baktım sana ama sen kafanı çevirmedin.Aşkını yaşamak istesemde acıya ne kadar dayanır kalbim,nasıl kendimi toparlayıp yapmam gerekenlerin başına geçerim bilmiyorum tek bildiğim,mantığımın bana söylediği bu hissettiğim duyguyu bastırmak ve seni unutmaya çalışmak.Sana söyleyemiyorum ama umarım hissediyorsundur seni seviyorum gözümün nuru...

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canımm umarım karşılık bulursun aşkınaa, sabret. Emin ol seni fark etmesi an meselesi. Sakın üzülmee :)

3. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Anca buraya yazabiliyorum içimdekileri.Sevdiğimi daha pazartesi günü gördüm yine ve yine aynı sınıfta sınava girdik tesadüf mü nedir bilmiyorum ama tek bildiğim aynı yerdeyken sınavlarıma çok konsantre olamıyorum..Bir kere göz göze geldik sınıfı izliyordu normal olarak sonra bana bakarken göz göze geldik ama anlamıyorum ben bu adamı neden hep o benim olduğum sıranın 2 yanında geziniyor.Keşke hiç çekinmeden bakabilsem gözlerine.Şimdi memleketimdeyim ondan çook uzakta bu aralar sınavlar devam ediyor orda olup onun olduğu sınıfta aynı havayı solumak isterdim ama sadece bir dersten kalmışım onu da çok şükür vermişim.Ayın 13 ünü sabırsızlıkla bekliyorum umarım dersimize girersin.Yoksa yine sınavdan sınava görüşücez veya okuldaki tesadüflere kalıcaz.Sürekli aynı sınıfta sınava girmemiz ne peki nasıl bir tesadüf belkide seni görmesem herşey benim için daha kolay olucak,bunu anlamak için tatilde fena olmadı bakalım heves mi sevgi mi?

4. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İnşAllah canım inş.Umarım benim için hayırlısı odur ve karşılıklı olur bu sevgi.

5. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Günlükkk;bugün hastaneye gittim göz ve cildiyeden.Ve kimi gördümm o doktoru :) Hastane çıkışında arabasının içindeydi kafasını bana doğru çevirdi sonra yoluna devam etti.Bir garip oldum yalan söyleyemem.(Bir aralar o doktordan hoşlanmıştım ya da takıntı haline getirmiştim ama aşk falan değildi) Ama farkettim ki o aşık olduğum adamın yanında benim için pek birşey ifade etmiyor.Onu öyle çok özledim ki günde sadece 30 sn görmek bile yeterken günlerdir ondan çok uzaktayım.Özledim sadece.

6. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Günlükkk;çok canım sıkıldı yahu otur otur nasıl tatil bu anlamadım.Bileti mi aldı babam bugün pazar günü gidiyorum bir yanım mutluyken diğer yanım buruk.Mutsuzum.Onu terkar görebileceğim için,aynı yerde olacağımız için mutluyum ama aile çok farklı be günlük onlardan ayrılmak her defasında beni çok üzüyor.Senede 4 ay anca görüyorum onları :( Bir garibim bu günlerde...

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113
    üzülme bunlarda gecer gider mutlu günler yakın dostum :kiss:

YaseminYC bunu beğendi.
  8. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İnşAllahh Lavim inşş. :) İnş. hepimiz mutlu oluruz,istediklerimize ulaşırız hayırlısıyla.

9. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük burasıda olmasa nasıl içimi dökerdim bilmiyorum kimseyede anlatamıyorum içimdekileri bi burası var işte.Kafam çok karıştı günlük ya off nerden gittim doktora ben gitmez olaydım!Onu gördüğümden beri aklımda bütün tesadüfler,saçma sapan düşünceler.Sevgi falan değil biliyorum sadece takıntı başkasını seviyorum ama aklımı çok meşgul ediyor merak ediyorum facebookunu bulmuştum zaten taa yazın ilk hoşlandığımı zannettiğim zaman ama eklememişim nasıl atıcam kafamdan ya off sanırım sevdiğim adamı görünce bu saçma düşüncelerde son bulur.Ama kendimi kötü hissediyorum sevdiğim biri varken (beraberolmasakta)bir başkasının aklımda olması benim kendimi iğrenç hissetmeme yetiyor!Bu arada aynada bir baktımda kendime gerçekten çok kilo almışım ya nasıl gidicek bu göbek bilmem ama artık bu göbeğe dur demenin vakti geldi geçiyor bile.Yaza böyle göbekle giremem.Hem gayet normal onun beni farketmemesi kendime bile bazen çirkin gözükürken onun beni beğenmesini beklemek haksızlık olur kendimi toparlamalıyım evett!Bunu gider gitmez yapıcam.O saçma düşünceleride kafamdan çıkarıcam dokturmuş pehhh günde kaç kıza bakıyodur Allah bilir hem belkide evli yüzük takmayabilir ama evlide olabilir.Benim aşık olduğum kişi varken o kim ki kafamın karışmasına izin vermicem,vermemeliyim.

yağmur gözlüm bunu beğendi.
  10. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada sevdiğimi rüyamda gördümm :) Dersimize giriyorduu.İnş çıkarrrr rüyamm(Amin)

11. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük;kısa ve net yazacağım sana bu akşam.Ailemden ayrılık fena moralimi bozdu mümkünse biran önce yaz gelsin.Sevdiğimi de göremedim zaten.Umutsuz bir durum ve ben hala umut bağlamak için yer arıyorum karar aldım ne yaklaşmak için bir çaba harcayacağım ne de peşinden takip edip,koşucam!Kaderimse beni her halükarda zaten bulur,kaderim değilse hiç olmaz sadece kendimi yıpratmış olabilirim.Çarşamba günü lab derslerimiz var eğer derslerimize girerse ne ala girmezse unutmaya çalışıcam.Kararılıyım çünkü ümit edip kırılmaktan korkuyorum.

12. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ve 14 gün aradan sonra onu gördüm :) 14 şubat ve14 gün sonra.Yüzünü net göremedim yandan ve uzaktan gördüm ama bu bile yetti.O beni görmedi tabi ışık açık olduğu için içerisi net görülüyordu ve yalnızdı,bir kağıda birşeyler yazıyordu.Özlemişim.Yarında lab dersi var dua edebiliyorum sadece.Ayrıca bütün meleklerin sevgililer günü kutlu olsun :) Ben bu günü hiç sevmem aslında,saçma buluyorum ne yani sevgilisine adam sırf sevgililer günü diye,kendini mecbur hissettiği için mi hediye alması gerek.Saçma halbuki sevgilin senin hiç tahmin etmediğin zamanda içinden geldiği için düşünüp hediye alsa daha da güzel olmaz mı?Neyse pal fm de bir şarkı çalıyor şuan aklıma gelen kişiye sevdiğime gelsin bu şarkı:Burcu Güneş-Selami Şahin Ben bir tek adam sevdim!

13. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çok seviyorum günlük çok.Mantık iptal bende neredeyse.Bir an hışımla unutucam diyorum sonra yapamadıkça umut bağlamaya başlıyorum hemde ortada umut bağlayacak bir neden yokken.Görmedikçe yokluğuna alışmak daha kolay geliyor ama bir bakıyorsun ki hiç tahmin etmediğin anda karşına çıkıyor bir kez baksa bile kafanda bir sürü şey kurup duruyorsun.Bugünde öyle oldu göremicem herhalde artık onu lablardan çıkmaz derken kafamı çevirdiğim an onu gördüm ve göz göze geldik utancımdan hemen kafamı çevirdim tabi.Telefonda konuşuyordu 1 dk sonrasında cesaretimi toplayıp ona baktığımda(tabi bu bekleme sırasında arkadaş hocaya bir şey sormaya gitmişti bende onu bekliyordum)diğer 2 asistanla lab malzemeleriyle uğraşıyorlardı raflardan bir şeyler arayıp onları ayırıyorlardı tabi o da işiyle ilgileniyordu bu sırada :( Bu arada lab derslerimizede girmiyor tanışma imkanım 0'a indi :( Onu görmek beni mutlu etsede mutsuz eden birşeylerde var bende.Neyse geçelim bu konuyu ya bu aralar dersler başlar diye bir hafta okulu ekmedim ve pişman oldum!Hiçbir hoca ders işlemedi deli olmamak elde değil geçen sene neredeyse hepsi ders işlemişti ben gelmemiştim bu sene ders işlemiyorlar ben geldim keşke bir hafta okulu ekseydim ailemle daha çok vakit geçirirdim en azından.

14. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük;lab tamiratı bitti bu da onu görme olasılığımın çok çok aza indiğini gösteriyor çünkü okulun dışındaki tek katlı lab idaretendi.Ve şimdi okulun içindeki asistanların çalıştığı özel bir bölüme geçtiler off bugün okula gittim arkadaşlarla buluştuk ve giriş katında beklerken onu gördüm bir tane hocanın odasından çıkıp kendi çalıştıkları laba gitti.Başını yere eğdi ve gitti.İçeri girerken beni ve arkadaşlarımıda gördü ama içerden çıkmadı eğer beni farketmiş ve hoşlanmış olsaydı kendince bir bahane yaratıp o odadan çıkardı.Nasıl unutucam ya nasıl engel olucam ben kalbimin onun için atmasına.Sinirlerim bozuldu artık.Görmicem onu bir süre ve sonra sınavlarda tekrar bana kendini hatırlatıcak!Neyse okulda arkadaşlarla buluştuk bir güzel gezdik,eğlendik.Çok güzel bir gündü.Derslerin yoğunlaşmamasından önce iyi geldi banada diğer arkadaşlarımada.

15. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Neden az görüceğimi söylemeyi unutmuşum lab dışardaki binadayken ben tam o binanın karşısındaki banklara oturup zaman geçiriyordum onu belki görürüm diye şimdi o hayal bitti...

~YaSo~ nun Günlüğü :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bolu nun doğa güzellikleri

bolu nun doğa güzellikleri

bolunun doğal güzellikleri bolunun güzellikleri bolu nun doğal tarihi ve özellikleri Gölcük Bolu'nun 13 km güneyinde suni olarak yapılmış bir set gölüdür.45000 m2; alana sahiptir.Çevresi de 1200 metredir. Çubuk Gölü Göynük ilçesinin 11 km. kuzeyinde yer alan bu göl Kayabaşı tepesinden inen bir heyelanın genişleyen vadiyi tıkaması sonucu oluşmuştur. Yedigöller Bolu'nun eşsiz güzel...
  2. TaSoOo 'nun YuvArLaĞı

TaSoOo 'nun YuvArLaĞı

MERHABALAR BAKTIM HERKES KÖŞEYİ DÖNMÜŞ DEDİM BENİMDE BİR YUVARLAĞIM OLSUN İŞTE BURASI TASOoO NUN YUVARLAĞI HERKES İSTEDİĞİ GİBİ YUVARLANSIN ....:photo:
  3. mario nun ıntıkamı

mario nun ıntıkamı

http://www.jixoyun.net/swf/oyun1/997.swf
  4. Elif Nun Ve Elif Nun

Elif Nun Ve Elif Nun

elif nun valla billa remix Elif Nun Ve Elif Nun 2007 SANATÇI ADI : Elif Nun ALBÜM ADI : Ve Elif Nun YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1. Elif Nun - Çok Özledim 2. Elif Nun - Son Sözler 3. Elif Nun - Ama Yanıldım 4. Elif Nun - Düğüm Düğüm 5. Elif Nun - Ara Sıra 6. Elif Nun - Ve 7. Elif Nun - Aynen Öyle 8. Elif Nun - Senden Ne Haber 9. Elif Nun - Tedavül (Remix)...
  5. Can bonomo nun dövmeleri

Can bonomo nun dövmeleri

Can bonomo nun vücudundaki dövmeleri merak ediyorum kaç tane dövmesi var ve bu ne anlama geliyormuş bilen var mı ? Yahu bu adamda hiç kazanacak bir tip ve seste yok la :=)

Sayfayı Paylaş