gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar.Park yataklar modaymış son zamanlarda.Ben de merak ediyordum.Piyasa araştırması yaparken Baby2go'nun kiler dikkatimi çekti .Bir taşla 2 kuş derler ya bu Baby2go için beş kuş oldu.Neden mi?müzikli, titreşimli, alt değiştirmeli vb. gibi özellikleriyle beni cezbetti diyebilirim.Fiyatı mı 138 'den başlıyor en uygunu,fena değil hani:).Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık....Deneyenler var mı Baby2go park yatakları.Varsa nasıl memnun musunuz hanımlar?

2. seyda87

seyda87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende şuan araştırma aşamasındayım beşik mi alsam park yatak mı alsam diye düşünüyorum. hem yatak hem beşik özelliklerine sahip olmalı. en azından 2-3 yaşına kadar yatırabilmek istiyorum. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirler mi?

3. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Beşik almanı öneririm.Park yatağa göre daha kullanışlı ve kanzdoll markasına bak dayanıklı ve kullanışlı oluyorlar.

1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  2. tatil yolunda kaza 2 ölü 1 ağır 5 yaralı

tatil yolunda kaza 2 ölü 1 ağır 5 yaralı

Sivas'ta meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1'i ağır 5 kişi de yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Edinilen bilgiye göre, Sivas istikametine giden Akif Coşkun idaresindeki 34 UY 3667 plakalı otomobil ile karşı yöne giden Mehmet Sümer idaresindeki 34 VL 640 plakalı araç kafa kafaya çarpıştı. Yıldızeli - Sivas karayolunun 10. kilometresinde...
  3. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  4. park yataklar kullanışlı mı?

park yataklar kullanışlı mı?

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum
  5. Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

3 yaş abiye modelleri, 2 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Küçük prenseslere özel olarak tasarlanan ve özel günlerde gyidiklerinde hem çok mutlu hemde çok şık duracak abiye modellerini sizler için paylaşıyoruz. Kızı olan anneler çok iyi bilir ki kızlar bu tür elbise modellerine bayılıyorlar ben kendi kızımdan biliyorum kış günü bile dolabında gördüğü askılı abiyeleri giymek için...

Sayfayı Paylaş