gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Park yatak kullananların yorumları?

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre olmasına rağmen şimdiden memnuniyetim oldukça fazla.Bu arada fiyatını da söylemeden geçemeyeceğim 200 lira gibi bir fiyatı var bir yatak alsanız daha pahalı bildiğiniz gibi!Sizler de kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum.

2. sonaycik

sonaycik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ikizlerime ortopedik bebek yatağı almak istiyorum.Bir arkadaşım önerdi Dormeo'dan al diye.Aranızda kullanan var mı acaba o ürünü? Teşekkürler.

Park yatak kullananların yorumları? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park yatak mı, mobilya mı?

Park yatak mı, mobilya mı?

en iyi park yatak park yatak kullananlar tavsiye mı karyola mı Arkadaşlar bebişim için nasıl yatak alacağıma karar veremedim bir türlü.Park yatak kullanan var mı?Tavsiye ve tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.:bebeğim:bebisim
  2. park yataklar kullanışlı mı?

park yataklar kullanışlı mı?

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum
  3. Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.
  4. supradyn kullananların yorumları

supradyn kullananların yorumları

selam melekler üç çocuğum var haliyle işim bir hayli zor yaş olarak birbirlerine oldukça yakın ve hareketli bir yapıya sahipler. bazen o kadar çok yoruluyorum ki onların beklentilerine karşılık veremiyorum supradyn diye bir vitaminmi ne varmış enerji veriyormuş sanırım bunla ilgili bilgisi olan varmı supradyn kullananların olumlu olumsuz yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler
  5. kraft park yatak kullananlar

kraft park yatak kullananlar

selam hanımlar kızım için yatak alacam kraft park yatak modeli bana oldukça cazip geliyor aranızda bu markanın ürününü kullanan varsa rica etsem kraft yatak hakkında deneyimlerinizi paylaşırmı aldığıma degecek bir ürün olsun istiyorum

Sayfayı Paylaş