gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 aylık bebeğimin kıyafetlerini benim gibi ütüleyen varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Bebeğim 10 aylık ve doğumundan bu yana çorapları hariç herşeylerini ütülüyorum. Dış kıyafetler tamam da iç bodysini külotunu bile ütülerim.Acaba bbuna gerek varmı? Boşamı kendimi yoruyorum :S

2. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    bosaaaa yoruyorsun tabiii

10 aylık bebeğimin kıyafetlerini benim gibi ütüleyen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10-12 aylık bebeklerin beslenme menüsü

10-12 aylık bebeklerin beslenme menüsü

10 aylık bebek beslenmesi 10 aylık bebek menüsü yemekleri 11 menüsü beslenme tablosu Anne sütü veya 2 ya da 3 numaralı devam maması günlük en az 300 ml. olmalıdır. Evde hazırlanan yemeklere yavaş yavaş geçilebilir. Yemeklerin sadece suyu değil kendisi ezilerek verilmelidir. Haftada 1-2 öğün haşlanmış veya ızgara taze balık ve haşlanıp ezilmiş karaciğer verilmeye başlanabilir....
  2. 6-10 Aylık Bebeklerle Oynanabilecek Oyunlar

6-10 Aylık Bebeklerle Oynanabilecek Oyunlar

6-10 aylık oyunlar 6-10 aylık bebek oyunları 6 ile 10 aylar arasında bebeği olan sevgili meleklerimiz ve misafirlerimiz için, onlarla oynayabileceğiniz oyunlardan bazı örnekler vermek istiyoruz sizlere melekler :) Işıkla oynayarak eğlenmek. Bebeğinizin bir fenerin ışınına odaklanmasını sağlayın ve ardından bunu duvarda gezdirin. Daha zorlu bir uğraş için, ışığı daireler halinde ve farklı...
  3. 10-16 Aylık Bebeklerle Oynanabilecek Oyunlar

10-16 Aylık Bebeklerle Oynanabilecek Oyunlar

10-16 aylık oyunlar 10-16 aylık bebek oyunları 10 ile 16 ay arasında bebek sahibi olan sevgili meleklerimiz ve misafirlerimiz için , onlarla oynayabilecğiniz oyunlardan bazı örnekler vermek istiyoruz sizlere :tik: Çocuğunuzu üst ve alt vücut gücünü kullanmaya özendirmek, ayrıca iletişim becerilerini güçlendirmek için aşağıdaki önerileri deneyin: Basamaklardan güvenli iniş! Önce...
  4. 10 aylık kızım

10 aylık kızım

10 aylık kızım var ama halen hiç diş çıkarmadı aile hekimimize danıştım 15 ay a kadar çıkmazsa tekrar görüşelim dedi. ben 15 aydan sonra da hale çıkmazsa kızımda herhangi bir gelişim sorunu mu olur bunu merak ediyorum. cevabınız ,ç,n şimdiden teşekkürler...
  5. Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?

Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?

Allah bağışlarsa iki oğlum var ama maaşallah çok hareketliler. Rahat bir çocukluk geçirmelerini istiyorum her anne gibi.İltimaslıyım,sabırlıyım ama çocuklardan önce bana yardım eden eşim artık kılını kıpırdatmıyor. Üstüne bir de özel ilgi bekliyor, oysa asıl ilgi bana lazım.Kaprisleri ile beni delirtme noktasına getirdi.Sabır da bir yere kadar.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ne önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş