gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

10 Güne Kadar Dayanan Oje Zoya!

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zoya oje, zoya oje fiyat, dayanıklı oje
    Sevgili melekler, ojenizin hemen bozulmamasını suya ve ısıya karşı dayanıklı olup 10 güne kadar tırnaklarınızda bozulmadan kalmasını ister misiniz? Zoya oje size bu imkanı sağlıyor.

zoya-oje.jpg

NESLİ'HAN bunu beğendi.
10 Güne Kadar Dayanan Oje Zoya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zona...

Zona...

kurutucu pansuman gebelikte zona hastalığı zona pansuman sulu çeşitleri Halk arasında,zona,gece yanığı ya da kuşak hastalığı olarak bilinen Herpes Zoster sinir ucu iltihabıdır. Su çiçeği geçiren herkes zonaya yakalanabilir. Çünkü sebep aynı virüstür. Şöyle ki; Bir insan çocukluk döneminde suçiçeği geçirebilir. O iyileşir ve kalkar. Ama bu hastalığa neden olan virüs, tedavi sırasında yok...
  2. zona

zona

Zoster kelimesi yıllar boyu vücudu saran döküntüleri tarif etmek için kullanılmıştır. Hastalığı tarif etmek için birçok, renkli terim kullanılmıştır; Norveçliler ‘cehennemden güller kemeri’, Danimarkalılar ‘cehennem ateşi’ olarak isimlendirmişlerdir. Çok ağrılı bir hastalık olduğu için bu isimler son derece uygundur. Başlıca Nedenleri Zona ile suçiçeğinde etkenin aynı virüs (varicella...
  3. 10 günde ruhsal detoks

10 günde ruhsal detoks

Geçmişle yüzleş, geleceğini yarat! Geçmişe takılı kalan duygu ve düşünceleriniz yaşama gücünüzü azaltabiliyor. Amahemen karamsarlığa kapılmayın. Bu durumu değiştirmek için sadece 10 güne ihtiyacınızvar. İşte iyi anıları parlatmak ve kötü hatıralardan kurtulmak için psikoterapist Derek Draper ve klinik psikolog Cecilia d'Felice tarafından Psychologies dergisi için hazırlanan 10 günlük anı...
  4. 10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim

10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim

Hamilemiyim Merhaba.Kafam çok karışık sizlerle paylaşırsam rahatlayacağimı düşünüyorum.10 gündür kasıklarım ağrıyor.Ara ara batmalar oluyor.İştahım çok açıldı.Çok sık tuvalete gidiyorum.Göğüs uçlarım kabardı ve sızlıyor.Adetime 6 gün var hamilelik belirtileri yaşıyorum.Yalnı bunun yanında bi de cinsel isteksizlik varyeni evliyim.Eşimle 5 gündür ilişki yaşayamıyorum.Bu da bir belirti olabilir...
  5. 10 Ocak çalışan gazeteciler günü

10 Ocak çalışan gazeteciler günü

Arkadaşlar 10 Ocak çalışan gazeteciler günü hakkında bilgi istiyorum

Sayfayı Paylaş