gebe
  1. mehmu08

mehmu08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

100 kişiye sorduk diye başlayan sorular?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında mehmu08 tarafından paylaşıldı.

komik anket soruları 100 kişiye sorduk oyunu kişiye özel anket soruları ünlülere sorulan sorular eğlenceli ZARARINI GÖRDÜĞÜNÜZ HALDE DEĞİŞTİRMEDİĞİNİZ ÖZELLİKLERİNİZ NELERDİR?

mesela biri bana şunu şöyle yapma böyle yap dediği anda inadına yanlış olsa bile kendi istediğimi yapmam benim değiştiremediğim özelliğim. kendimene kadar kızsamda olmuyo işte:n028:

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

öyle insanlar karşıma çıkıyor ki kendi kendime bunun için bişey yapma değmez diyorum ama genede elimden geleni yapıyorum onun iyiliği için..... malesef kendimden çok başkalarını düşünüyorum çoğu zaman.yanlış çok yanlış!!!!!

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben inatçıyım biliyorum kötü ama...

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    inatçıyım..dik kafalıyım dediğim dediktir..kendimi dinlerim..biliyorum zararını görüyorum ama yinede kendimden başkasını dinlemiyorum

5. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Çok inatçıyım. ve sinirlerime hakim olamıyorum. Karşımdaki kim olursa olsun ona sinirlendiğim zaman mutlaka sinirimi belli ediyorum. Sevmiyorum bu özelliklerimi.

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kimseyi kirmamak icin yeterince kirilmaktan biktim.

100 kişiye sorduk diye başlayan sorular? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soruya Soru

Soruya Soru

- ne söyleyeyim - ne söylememi istersin, - niye sen başlamıyorsun, ... gibi... Herkes birbirine soruyla cevap veriyor :) Başlayayım ben.. Neyle başlayayım?
  2. 100 kişiden 15'inde varis var!

100 kişiden 15'inde varis var!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ama Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferşat Kolbakır, kilolu (obez) kişilerde varis oluşumu sıklıkla görüldüğünü belirterek, çay yüzde 61, soğan yüzde 13 ve elma yüzde 10 gibi yüksek gıdaların damar tonusu üzerinde olumlu etkisi olduğunu dile getirdi. OMÜ Hemodiyaliz ve Onkoloji Merkezi'nde düzenlenen Hasta Eğitim...
  3. 100 bin kişiye iş müjdesi

100 bin kişiye iş müjdesi

adana işkur iş ilanları adana meslek edindirme kursları meslek edindirme kursları arabistan iş ilanları işkur İŞKUR, bu yıl 100 binden fazla işsizi yurtiçi ve yurtdışında işle buluşturacak. Halen kurumun portföyünde 4 bine yakın iş için yaklaşık 12 bin açık pozisyon var. İŞKUR ayrıca, kriz döneminde 100 bin işsize mesleki eğitim verecek... İşsizliğin giderek arttığı şu günlerde Türkiye İş...
  4. sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye...

sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye...

sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye Demiş bilgin iki yönlü bir yol devam eder bilinmezse, Sen görmemezlikten gelsende vardır bir yoldaş her köşesinde Bazen çıkarsın zorlukla dar bir yokuştan bazende aşarsın dertleri, sanki uçuyormuş gibi inerek bur adan Peki SEVGİ nedir?Demiş biri Kalbine sığmayacak kadar geniş Dedikodusunu yapamayacağın kadar temiz, kokusunu...

Sayfayı Paylaş