gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar.11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu hakkında bilginiz var mı acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aday

Aday

Rüyada kendisinin bir ise aday oldugunu gören, bulundugu isinde kazanci artar. Kadin ise evlenir, evli ise kocasindan çok mal kalir. Bir adayin seçilmesi için sandik basina gittigini gören, sevdigi bir arkadasindan büyük bir menfaat görür.
  2. 2012 Pomem Başvuru Tarihi

2012 Pomem Başvuru Tarihi

pomem 2012 başvuru tarihi Arkadaşlarım pomem başvuruları ne zaman ne zamana alımlar başlayacak nasıl başvuracağız bilginiz var mı =
  3. 2012 Pomem Başvuru tarihi

2012 Pomem Başvuru tarihi

2012 pomem başvuru tarihi pomem 2012 başvuru tarihi 2012 pomem başvuru, tarihi, tarihleri, şartları, başvuruları, tarihi ne zaman, başvuruları ne zaman, hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, 2012 Pomem başvuruları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlükleri Başvuru Şartları hakkında detaylı tüm bilgileri paylaşıyoruz....
  4. 3 Ocak 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru

3 Ocak 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru

11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları Duyurusu 3 Ocak 2012 11. Dönem POMEM Öğrenci Adayları İçin Duyuru hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, gerekli tüm bilgielri bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlarım. 11. Dönem polis meslek eğitimine alınacak öğrenci adaylarının dikkatine; Sağlık Komisyonunca POMEM...
  5. 2013 pomem başvuruları

2013 pomem başvuruları

Pomem başvuruları 2013 2013 pomem başvuruları için herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.Henüz bir resmi açıklama gelmemesine rağmen tahminimize göre Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSS – P3) puan türünden (60.000) ve üzerinde puan alan ve en az dört yıllık yüksek öğretim kurumlarından veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanlar...

Sayfayı Paylaş