gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

14 şubat sevgini haykır

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Melekler 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor belki sizde eşinize, nişanlınıza veya sevgilinize olan aşkınızı burda haykırmak istersiniz... [​IMG]

14 Şubat sevgililer günü size ne ifade ediyor şiir, mesaj ve güzel sözlerinizi bekliyoruz kızlar :tik:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hııımm bakalım kim kazanacak ben katılmayı düşünmüyorum derslerim çok yoğun düşünecek birşeyim yokki:uhu: şimdiden başarılar meleklerime

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Geçti ama ogünümüz çok güzeldi cok seviyorum onuuu

4. evolerup

evolerup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bize her gün 14 şubat...
    seviyorum seni bülent..en az beni sevdiğin kadar çok seviyorum seni.....<3

5. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşa katılıyorum...bize hergün 14 şubat... Canım eşim,sevgilim,sevdiğim,can yoldaşım,hayat arkadaşım...
    Seni her gün her saat her dakika her saniye ve salisede özlüyorum,seviyorum...
    Bazen kavgalarımız tartışmalarımız olmuyor mu oluyor tabiki tuz,acı biber... :D
    Bunca kabalığın,odunluğun bazen romantikliğin,çocukluğunla, kısaca HERŞEYİNLE seviyorum seni...
    Sevgili melekler size tavsiyem, kavga ettiğinizde sinirlenseniz dahi sakin olun...hiçbirşey yapamıyorsanız karşılık vermeyin daha da büyütmeyin...kendinize meşgul edecek oyalayacak birşeyler bulun kadınların işi bitmez...ister müzik dinleyin ister dolabınızı düzenleyin bulaşık,çamaşır,ütü vs...Ben öyle yapıyorum...İnanın eşim yaptıklarından pişman oluyor ses tonu değişiyor,sessizleşiyor...Benimle iletişim kurmaya çalışıyor...Ne de olsa eşim,aynı yatağı paylaşıyoruz ve daha özel şeyler...Özel durumlarınızda kısıtlama yapmayın yatak ayırmayın...Evliliğinizin tadını çıkarın..Erkekler çocuktur,büyütün,siz eğitin,öğretin...
    Sağlıcakla kalın melekler...

6. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben sevmediğimi ve kötü bir ilişkiden sağlıklı olarak çıktığımı haykırıyoruuuum

7. Lykiaa

Lykiaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mstarda Aşk Başkadır.

14 şubat sevgini haykır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyorsan haykır sevgini!

seviyorsan haykır sevgini!

haykıran sözler seviyorsan ver kalbini aşkını haykıran sözler haykırma sözleri aşkını haykırma sözleri Bir GÜn AğLarken Görürsen Beni Sanmaki sana AğLıyorum Seni Severek NasıL Bir Hata Yaptım Ona AğLıyorum GözLerimden Akan Her DamLa Yaş Sanmaki Senin İçin Seni GözyaşLarımLa Boğacak Okyanusu DoLdurmak İçin Sevgi Nedir BiLİrmisin Sen ? Aşk İçin öLÜrmüsün Sen ? Sen Aşktan Ne anLarsınki ?...
  2. 14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü sevgililer resmi evet canlarım 14 şubat sevgililer günü yaklaştıı bendeee hepinize sevgililer gününde sevdiğinize atacagınız mesajları hediye ediyorum secin begenin yollayın...:asigim: ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. ♥ Gözlerin...
  3. İlginç 14 Şubat Adetleri

İlginç 14 Şubat Adetleri

14 şubat tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanıyor...Tüm dünyada birbinden ilginç sevgililer günü adetleri varmış...Çoğu oldukça ilginç va çok hoş... Valentine, Valentinian, Valens ya da Valentius gibi değişik isimlerle anılan aziz, dünyanın dört bir yanında herkesin birbirine sevgi sözcükleri söylediği bu anlamlı güne ismini veren kişidir. İlk kutlamadan bu yana 2500 yıllık bir...
  4. 14 şubat

14 şubat

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?

Sayfayı Paylaş