gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

14 şubat

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sevgililer günü hatırlanmayacak olan kaç melek var?

2. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    benim odun kocam tabiki hatırlamaz aslında o hiç bir önemli günü hatırlamaz 2 aralıkta doğum günümdü arkadaşlarım face den kutluyolar annem kardeşim telefon ettiler benimki noluyo bişeymi var diyo söyledim bugün doğum günüm ya ondan arıyolar dedim haaa öylemi unutmuşum dedi ve telafi etmeye bile çalışmadı ben o gün suratım asık gezdim bi de soruyo ne oldu ne bu surat diye neyse alıştım artık bi de doğum yaptıktan sonra bişeyler bekledim tabi benimkinde nerde o düşünce hadi neyse dedim ilk anneler günümü unutmaz herhalde dedim yine aynı hayal kırıklığı yani sizin anlayacağınız bu böyle 9 yıldır sürüp gidiyo inşallah siz benim gibi değilsinizdir herkesin eşi benimki gibi odun olacak değil ya

narçiçeğimm bunu beğendi.
  3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Anam benimkide hatırlamaz ne doğum günü ne yıldönümü aynı seninki gibi yani bugün komşu anlattı eşi ona jest yapmış imrendim valla

14 şubat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 şubat esprileri

14 şubat esprileri

sevgililer günü espirileri sevgililer günü esprileri 14 şubat espirileri 14 şubat esprileri ile ilgili espriler Allah seni bildiği gibi yapsın Namık! - Ne oldu Nurten? Suratın niye asıldı ya? - Mahvettin geceyi, harap ettin romantizmi. - Ben mi? Aşkolsun Nurten. 'Sevgililer Günü' geliyor diye günler öncesinden plan yapan ben. En pahalı restoranlardan birini seçen ben. Başında kemancılarla...
  2. 14 Şubat mesajları

14 Şubat mesajları

14 şubat esprileri komik 14 şubat mesajları En güzel 14 şubat sevgililer günü mesajlarını arıyorsanız işte aşağıdaki mesajlar ve güzel sözler tam size göre :tik: Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun! Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi....
  3. 14 şubat tarihçesi

14 şubat tarihçesi

14 Şubat, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (St.Valentine's Day) olarak bilinir. Romantik aşk ile bağlantısı Orta Çağ'ın sonlarına doğru, o zamanki akımlardan kaynaklı oluşmuş ve zamanla dinsel özelliğini yitirmiştir. 1969...
  4. 14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü sevgililer resmi evet canlarım 14 şubat sevgililer günü yaklaştıı bendeee hepinize sevgililer gününde sevdiğinize atacagınız mesajları hediye ediyorum secin begenin yollayın...:asigim: ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. ♥ Gözlerin...
  5. 14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır ? Arkadaşalr ben düşündüm düşündüm bulamadım sizce 14 Şubatta Ne Alınır ?

Sayfayı Paylaş