gebe
  1. vuRAN

vuRAN Forum Okuru

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında vuRAN tarafından paylaşıldı.

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK
    İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR.
    ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR.
    BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK.
    ÇILDIRMAK ÜZEREYİM.
    HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Vuran,
    Kan testinde çıkmadı ise kesinlikle hamileliğiniz yoktur. Genelde mevsimsel geçişler, hastalık sonucunda kullanılan her türlü ilaçlar ve ruh halinizdeki ciddi değişimler, üzülme vs mens tarihinizde oynamalar yapar.

Buraya kadar yazdıklarımız sizde yok ise doktorunuz ile durumu görüşmenizde fayda var.

Saygılar.

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  2. 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba slm arkadaslar 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. bebeğimiz olsun istiyorum daha 1.5 aylık evliyiz yaşım 26 bana yardımcı olun test yapmadan nasıl anlarız bide daha adetime 1,5 hafta felan var midem bulandı bugun halsızım
  3. hamilemiyim? değilim peki neden adet olmuyorum ?

hamilemiyim? değilim peki neden adet olmuyorum ?

merhaba arkadaşlar , forum sitelerini uzun süredir takip ediyorum. doktorlardan bir çare bulamadım ve benim gibi durumda olan arkadaşlar vardır diye paylaşmak istedim. 3 aydır evliyim . ve evlendiğmiz gece adet oldum. o günden beridir hiç adet olmadım. yaklaşık 1.5 ay önce doktora gittiğimde kist var dediler adet söktürücü ilaç verdiler gene adet olmadım. buarada gebelik testi negatif çıktı....
  4. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş