gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

15 yaşındaki genç kız neden intihar etti?

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

gamze inceismail trabzon boztepede intihar trabzon boztepe intihar trabzonda eden gamze trabzonda eden kız
    Artık bu konuları görmek insanları etkilemiyo.Heryerde feci ölüm haberleri.Biri artık buna dur desin.Yada anneler babalar çocuklarına sahip çıksın yoksa bütün genç kızlara yazık oluyo :(
    Genç kızın sır intiharı!

15 yaşındaki genç kız, 5. katta bulunan evlerinin balkonundan aşağı atlayarak intihar etti

Trabzon'da 15 yaşındaki genç kız, 5. katta bulunan evlerinin balkonundan aşağı atlayarak intihar etti. Genç kızın erkek arkadaşı yüzünden intihar ettiği iddia edildi.

Trabzon'un Boztepe Mahallesi Ecdat Sokak'ta oturan Gamze İnceismail (15), bugün annesinin evde olduğu sırada 5. katta bulunan evlerinin balkonundan atladı. Beton zemine çakılan genç kız, komşularının çağırdığı ambulans ile ağır yaralı olarak Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen genç kız hayatını kaybetti.

Gamze İnceismail'in M.A. (20) adında bir erkek arkadaşı olduğu, bu kişinin uyuşturucu madde bağımlısı olduğu ve genç kızı da uyuşturucuya alıştırdığı iddia edildi. Genç kızın intihar etmeden 1 gece önce ağlayarak eve geldiği ve suratında darp izi olduğu ifade edildi. Genç kızın, ailesinin ısrarlı sorularını cevapsız bırakarak bir şey söylemediği öğrenildi.

İddialar üzerine polis, genç kızın sevgilisi M.A.'yı bulmak için çalışma başlattı.

Gamze İnceismail'in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yazikk insanlik bumu yaaa

yazik okudum cok üzüldüm bu olay acaba ne zaman oldu ya erkeklerr neden hep genc kizlari kandirmak zorunda kaliyorlar yaa bana yardimci tüm genc kizlara yardimci olursanis sevinirim

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım ya çok kötü birşey 15 yaşındaki bir kızın uyuşturucu içmesi ve sürüklenmesi anne babaların suçu tabikide var ama böyle olay olmamsı lazımdı yazık geride bıraktığı kişilere yazık !!

15 yaşındaki genç kız neden intihar etti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Erzurum'da, ilaç içerek intihar girişiminde bulunan hamile kadın, tedavi gördüğü hastanenin 7. katından atlayarak yaşamına son verdi. Peki neden? Ardahan'ın Göle ilçesi Yeniköy'de ikamet eden Yıldız Aşma (24), hayvansal ilaç içerek intihar etmek istedi. Yakınları tarafından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Aşma, acil servisteki müdahalenin ardından, gözlem...
  2. 42 yaşındaki baba çocuklarını zehirleyip sonra intihar etti

42 yaşındaki baba çocuklarını zehirleyip sonra intihar etti

Afyon'da 42 yaşındaki İsmet Altın, 4 çocuğunun yemeğine böcek ilacı katıp zehirlemeye çalıştı. Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesi'ne bağlı Küçükhüyük Belde Belediyesi'nde işçi olarak çalışan 42 yaşındaki İsmet Altın'ın eşi Fatma Altın 15 gün önce evi terk etti. Aslen Denizlili olan İsmet Altın çocukları 11 yaşındaki Şerife, 10 yaşındaki Hüseyin, 8 yaşındaki Emine ve 5 yaşındaki Özcan'ın...
  3. Gençlerde İntiharlar

Gençlerde İntiharlar

Ülke Almanya, 70 yaşın üzerinde yalnız yaşayan iki eş, bir gün bir not bırakıyorlar ve birlikte ölümü seçiyorlar. Notta , "34 yıldır kapıcıdan başka kapımızı çalan olmadı, artık yaşamak anlamsızdır" cümlesi yer alıyordu. Ülke Türkiye, yer İstanbul. Bir kutu ilaçla yaşamına son veren 17 yaşındaki genç şu notu bırakıyor: "Beni sevmediniz, beni anlamadınız, bana yardım...
  4. 87 yaşında intihar etti

87 yaşında intihar etti

Evinin bahçesinde kendini astı. Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 87 yaşındaki bir kişi intihar etti. Taşkesti beldesinde yaşayan S.Ç., babası İ.Ç.'yi evinin bahçesinde hamak ipine asılı bir şekilde buldu. S.Ç., hemen durumu jandarma ve komşularına bildirdi. Cumhuriyet Savcısı ve jandarma ceset ve bahçede inlemelerde bulundu. Komşuları tarafından İ.Ç.'nin bir süredir akli dengesinde bozulma olduğu...
  5. Michael Jackson'ın Kızı Paris İntihara Teşebbüs Etti!

Michael Jackson'ın Kızı Paris İntihara Teşebbüs Etti!

michael jackson'ın kızı paris jackson Sevgili melekler, dört yıl önce kalp krizi sonucu hayatını kaybeden pop müziğin efsanevi ismi Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson intihara teşebbüs etti. Hastaneye kaldırılan Paris, tedavi altına alındı. İşte detaylar... ABD'nin California eyaletinde, Michael Jackson'ın 15 yaşındaki kızı Paris Jackson, hastaneye kaldırıldı. Annesi Debbie Rowe,...

Sayfayı Paylaş